Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowy odcinek z 4life + konkurs


pietreknolif
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, ciśniesz po nowym liderze nie biorąc pod uwagę tego iż wcześniejsze frakcje (czyt. SDSA i potem SARA) zdaniem KSF prowadził dobrze. I moim zdaniem lepiej dać kogoś zaufanego na te stanowisko niż nowego, który rozwaliłby frakcję. Absolutnie nic nie mam do nikogo z zarządu SARA i kogoś kto te stanowisko mógłby objąć, tylko wg. mojej opinii każdemu należy się druga szansa biorąc pod uwagę to iż w doszedł  daleko w administracji serwera. I okej dostał bana, ale każdy człowiek popełnia błędy. Nie mnie to oceniać jak poprzedni lider prowadził frakcję, więc nie będę tego drążył. Co do mojego powrotu do frakcji. Nie znając zasad nowego lidera zapytałem się czy jest możliwość powrotu i nie mieszając w to Hyak'a pisałem po prostu z nim na pw na serwerze i nie miał czasu, więc napisałem powrót bo w każdej chwili może go sprawdzić.  Poza tym według Ciebie discord jest od zawracania du*y, człowieku to sobie powiadomienia było wyłączyć. Specjalnie zakładać konto, założenie konta wymga e-maila, straszne 2 minuty konto założone. Według mnie jesteś kolejnym "pryszczem", który płacze bo lider się zmienił Zachowujesz się jak dziecko z pierwszej klasy, któremu mama nie kupiła lizaka. Dziękuje dowidzenia.

Edytowane przez Serwatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super filmik, 100% się zgadzam z twoimi słowami :) 

Pomijając fakt ze zarząd objęły osoby całkiem mi obce (w sumie nie tylko mi skoro nie były nawet adeptem :x)  oraz v-lider, który dostał 3 razy lote za brak aktywności xD. Ale dobra, odbudowywujcie frakcje, ja zwijam do innej z ekipą wiec o SARA juz zapominam :3

Edytowane przez Pingwinooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalilo mnie to ze ludzie ktorzy nigdy nie byli nawet Adeptem w SARA maja zarzad xDD to jest jedno.

We frakcji kazdy sie dobrze czul byla super atmosfera i nie bylo faworki bo nie jeden z nas dobrze sie trzymal z zarzadem to jest druga rzecz.

BuleczkA pod sam koniec jak dostal zawieche to Zebra nawet nie chciala powiedziec  za co dostal xD

Dlaczego Damianero dostal ub za afk na sluzbie? Bo jest w KSF xD i mial tylko tydzien zawiechy :)  hah i administracja Rcon nie faworyzuje ^^

Hoopak wracaj do KSF :( 

 Trzymaj sie PieterZonkil :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pingwinooo napisał:

Pomijając fakt ze zarząd objęły osoby całkiem mi obce (w sumie nie tylko mi skoro nie były nawet adeptem :x)  oraz v-lider, który dostał 3 razy lote za brak aktywności xD. Ale dobra, odbudowywujcie frakcje, ja zwijam do innej z ekipą wiec o SARA juz zapominam :3

Ja pewnie do TSA będę szedł. Z tego co słyszałem to kilka osób które odeszły tez tam idą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin