Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wywiad z Administratorem! VatraS* w rozmowie z ENOMKIEM!


AreczeK*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png

 

V= VatraS*

E= ENOMEK

 

V: Witam ENOMEK!

E: Hejka.

V: Standardowo na początek powiedz nam coś o swojej osobie.

E: Uh, pierwsze pytanie i już mam problem, haha. No nic, jestem Robert, pochodzę z małej miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim. Coś o moich zainteresowaniach, kocham piłkę nożną, gram bardzo często na orliku z kumplami. Kiedyś rozgrywałem mecze w klubie piłkarskim na pozycji defensora, lecz niestety musiałem odejść ze względu na ograniczony czas. W większym stopniu interesuje się również informatyką, uczęszczam do szkoły o profilu TI. W wolnym czasie pogrywałem też trochę w siatkówkę, ale to naprawdę przelotnie. Warto jeszcze dodać, że w pewnym czasie chodziłem na siłownie, lecz jakoś wypadłem z rytmu i nie praktykowałem dalej. Mam ogromne poczucie humoru, osoby które mnie poznały bliżej na pewno będą wiedziały o co chodzi. No, to chyba by było na tyle.

V: Czy masz swój ulubiony klub piłkarski?

E: Nie, kiedyś byłem zagorzałym fanem Juventusu, ale przeszło mi to wraz z wiekiem.

V: Czy masz swojego faworyta w tej edycji Ligi Mistrzów patrząc po pierwszej kolejce fazy grupowej?

E: Myślę, że Liverpool ma naprawdę duże szanse dojść bardzo wysoko, mają maszynke do strzelania bramek, Salah to kocur, udowodnił to w poprzednim sezonie.

V: Myślisz że i w tym sezonie tak odpali? A co sądzisz o Mane i Firmino?

E: Myślę, że pęknięcie worka z bramkami od faraona to kwestia czasu. Firmino w meczu z PSG brameczka więc bardzo ładnie, a Mane wiadomo, czarny, szybki, na skrzydle potrafi pomiatać obrońcami od tak.

V: Przejdźmy teraz do serwera... Jak tu trafiłeś?

E: Całkiem śmieszna historia, trafiłem tu przypadkowo, w 2015 roku grałem na jakimś randomowym serwerze freeroam, lecz niechcący kliknąłem 2 razy myszką na 4Life, nie mogłem anulować pobierania zasobów, więc zdenerwowany czekałem na koniec tej udręki. Kiedy już pobrały mi sie zasoby, postanowiłem zarejestrować sie i zobaczyć o co na tym serwerze chodzi. Zdałem prawko, poszedłem na montaż części, czyli nieaktywną już prace i tak jakoś trwam do dziś.

V: Czy początki były dla Ciebie trudne?

E: Miałem bardzo dobry start, zarobiłem troche kasy i kupiłem sobie pierwszą furke, już nie pamiętam jaką. No i przytrafiła mi się rzecz, która pociągnęła moją grę na serwerze. Spotkałem pod przechowalnią San Fierro gracza o nicku Michaler, z którym chwilkę pogadałem i okazał się być spoko ziomalkiem. Zapytałem czy doda mnie do organizacji, ten odparł że pomyśli i da mi odpowiedź. Organizacja była i jest do dziś bardzo dobrze znana, zakorzeniła się głęboko na tym serwerze, oczywiście nasze kochane Weed'y. Ja jako cejot dołączyłem do organizacji, gdzie siedziały same fejmy serwerowe, dało mi to kopa i poleciałem bardzo szybko do góry.

V: Co masz na myśli mówiąc ,,poleciałem szybko do góry"?

E: Chodzi o to, że stałem się rozpoznawalny w bardzo krótkim czasie, w zaledwie 2/3 miesiące znało mnie pół serwera. Niestety, większość administracji stawiała mnie na pozycji "odwalacza" bo w tamtym czasie dostawałem dużo kar.

V: Skoro stawiali Cię na pozycji odwalacza to jak dostałeś się na rangę Supportera?

E: Z biegiem czasu zacząłem grać "na poważniej" nie wyrywając przy tym praktycznie żadnych kar, chciałbym nawet dodać że kiedyś sam ZbyK mi napisał na czacie premium, żebym już nigdy więcej nie pisał podania na supporta, bo szanse mam zerowe. Wbiłem sobie w swój głupi wtedy łeb, że taka gra nic mi nie daje, poza tym że tracę w oczach ekipy serwera. Postanowiłem wtedy, że pokażę się od tej dobrej strony i jakoś to dalej poszło. Majowa rekrutacja na supporta, napisałem podanie, ekipa z którą wtedy grałem mówiła mi, że teraz dostanę range na stówe, no i mieli racje. Bum, wyniki a w nich mój nick. Super uczucie.

V: Po jakim czasie awansowałeś na rangę Administratora?

E: tego co pamiętam były to 3 miesiące ciągłego robienia raportów, wiele osób wtedy się dziwiło, że to właśnie mnie awansowali na administratora. Pamiętam, że pojedyńcze jednostki pisały mi wtedy na /pm, że mi sie nie należało. No ale co tu więcej mówić, decyzja należała do RCON.

V: Po jakimś czasie odszedłeś z administracji. Dlaczego?

E: Powody moich odejść są różne, raz jest to brak czasu, raz niesprawny sprzęt, a nawet brak chęci na grę, wiadomo, każdemu po dłuższym czasie coś się znudzi, tak samo było i ze mną.

V: Teraz jednak wróciłeś do administracji. Jaki jest tego powód?

E: Wróciłem pomóc mojemu bardzo dobremu znajomemu Hyakowi ogarnąć frakcję SARA. Przejął on obowiązki lidera, a ja dołączyłem do zarządu. Pracujemy pełną parą, a ranga administratora bardzo mi w tym pomaga.

V: Czy macie jakieś większe plany dotyczące frakcji SARA?

E: Nie wiem czy mogę udzielić odpowiedzi na te pytanie, na pewno mamy jakieś plany, lecz wszystko będziemy ujawniać po kolei. Póki co język za zębami.

V: Czy decyzja o zwolnieniu Bułeczki twoim zdaniem jest prawidłowa?

E: Odpowiedź wolę zostawić dla siebie, bo jeszcze wysypie sie wiaderko ze spinkami, a tego raczej nie chcemy, he.

V: Ostatnio na serwerze miały miejsce awanse na administratorów RCON. Czy twoim zdaniem były to trafne wybory?

E: Oczywiście, są to osoby z głową na karku i na pewno sobie poradzą, są komunikatywni, da się dogadać, zostaje nam jedynie życzyć im świetlanej drogi na tej randze.

V: Jak myślisz kiedy wystartuję Rekrutacja na rangę suporttera?

E: Coś czuję, że rekrutacja zostanie otwarta już niedługo także bacznie obserwujcie wszyscy forum i piszcie podanko, bo kto wie? Może akurat dostaniecie szanse.

V: Co sądzisz o graczach typu ,,odwalacz"?

E: Jako, że jak już wcześniej wspominałem - sam lubiłem poodwalać, mogę tylko powiedzieć parę słów do tych osób, mianowicie, że nic Wam to nie da poza dużą kartoteką kar i brakiem szacunku ze strony administracji, tyle.

V: Jesteś najlepszym przykładem że można się zmienić i wyjść na prostą. Czy polecasz taką zmianę?

E: Oczywiście, że polecam. Są z tego same plusy i nawet nachodzą większe chęci do gry.

V: Jaki posiadasz majątek na serwerze?

E: Troche śmieszna sprawa z tym majątkiem u mnie, bo mam zaledwie Sandkinga z silnikiem 1.6 i 1k. Dawno temu mój majątek oscylował w okolicy 2 milionów, lecz postanowiłem przegrać to wszystko na kostce w kasynie, okropny ból w serduszku, hahah.

V: Majątek nie jest najważniejszy. Co lubisz robić w wolnym czasie na serwerze?

E: Lubię pojeździć ze znajomymi furką po mapie, popisać z ludźmi na magazynie czy też na czacie premium. Czasami można mnie też spotkać na giełdzie, bo lubię sobie pohandlować furkami. Muszę sobie przypomnieć ceny autek, bo muszę znowu zacząć januszować.

V: Czy posiadasz ulubione auto na serwerze?

E: Oczywiście, bezapelacyjnie najlepszym autem jest Sultan. Moim marzeniem jest dorobić się takiej furki w full tjunie. Jeżeli ktoś chce głos na supporta możecie mi dać za friko takiego sultanika wtedy pomyślimy. Żartuję ofc, haha.

V: Czy twoim zdaniem do administracji może dostać się jakiś ,,no name"?

E: Byłoby to bardzo kontrowersyjne, więc wydaje mi się że niezbyt, ale to już broszka naszej kochanej Administracji RCON.

V: Jak myślisz czy jest wśród naszego grona serwerowego tzw ,,pewniak"?

E: Nie chce być niemiły, ale naprawdę mało osób teraz zasługuje na te rangę, bynajmniej ja nie widzę nikogo takiego. Zobaczymy jak to będzie.

V:  Każdy ma prawo do swojego zdania. Jak oceniasz pracę obecnych suportterów?

E: Czasami są jakieś lekkie przestoje  naszych zielonków, raporty wiszą, ale myślę że pracują jak mogą i na pewno można ich pochwalić za swoją robotę.

V: Jak twoim zdaniem prosperują frakcje na ten moment?

E: Myślę, że jest jeszcze trochę do ogarnięcia we frakcjach, ale z czasem na pewno wszystko się unormuje i będą działały jak powinny.

V: Obecnie powstał biznes prowadzony przez moją osobę. Co o nim sądzisz?

E: Prowadzisz bardzo ładne wywiady, przeczytałem chyba wszystkie od deski do deski i bardzo mi się podobały. Masz potencjał, rób to co robisz, bo wychodzi Ci to znakomicie. Rozwijaj biznes, może pierwszy, który cokolwiek zdziała, powodzonka.

V: Czy twoim zdaniem ma to szansę przeinaczyć się w serwerową frakcje?

E: Raczej wątpie, chyba że rozwinie się to wszystko na tak wielką skale, to może pojawią sie szanse. Jak to mówią - nie ma rzeczy niemożliwych.

V: Nasz wywiad dobiega końca. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

E: Na pewno chciałbym, żebyś zaprosił Hyaka albo Nukilla. Ciekaw jestem, co mają do powiedzenia.

V: Jeśli panowie są zainteresowani zapraszam pw Forum. Dziękuję Ci za wywiad i życzę miłego dnia.

E: Dziękuję również, do zobaczenia na serwerze.

 

cx4VT03.png

 

(Zapraszam do oceny w komentarzach)

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin