Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na gracza : Endriu$


TheProNoob24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: TheProNoob24
Login z serwera: TheProNoob24
Nick osoby oskarżonej: Endriu$ 
Powód napisania skargi: zabranie auta do pp i założenie blokady na auto oraz wyzwanie

Przybliżona data zdarzenia: 21.09.2018 ~20:00
Dowody:

<< Endriu$ [164]: pisz xd

<< Endriu$ [164]: znam swoje prawa, auto zaprkowe na 2 miejsca prawie

<< Endriu$ [164]: pojechałem na pp już

>> Endriu$ [164]: juz report polecial

<< Endriu$ [164]: okej 400 zł na pp będzie :)

>> Endriu$ [164]: nie mozesz zabrac na pp

<< Endriu$ [164]: tak mnie dupeczka boli od tego rp

>> Endriu$ [164]: zalozyles blokade

<< Endriu$ [164]: hahah moge :) auto zle zaprakowane

>> Endriu$ [164]: to to lub to

<< Endriu$ [164]: blokada jest zeby typek nie uciekł autem typie wale cie szmato do pp za 600 zł za te pyskowanie

>> Endriu$ [164]: po 1 ja nie pyskuje po 2 nawet nie bylo mnie tam i nie moglem uciec...

<< Endriu$ [164]: dobra nie będę z tobą dyskutował

>> Endriu$ [164]: a z resta auto bylo zaparkowane z lekko ochleniem i kolo nie wystawalo poza linia

<< Endriu$ [164]: hahah smieszne

>> Endriu$ [164]: i bylo na miejscu co auto mozna stawiac co 2

<< Endriu$ [164]: normlanie sie parkuje

>> Endriu$ [164]: bylo

>> Endriu$ [164]: a z reszta powodzenia ze sprawą na forum

<< Endriu$ [164]: okej

>> Endriu$ [164]: i jak stawiam auto pod katem 100 stopni to to ledwo co jest przechylone


Opis sytuacji: zarabiam sobie na pracy laweciarza miałem auto na giełdzie wstawione i czekałem na propozycje kupna gdy zacząłem pracować nagle pisze do mnie gracz Endriu$ i pisze ze odholował mi auto za parkowanie lecz ja postawiłem auto normalnie lekko pochylone w taki sposób |\| lekko pochylone auto ,lecz to były miejsca z tymi czerwonymi pachołkami auto co 2 miejsca i (reszta rozmowy w logach)  lecz potem ten gracz mnie przezwał (,,wale cie szmato'')


Coś od siebie: chciałbym aby auto jutro (22.09.2018) nie było na parkingu policyjnm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin