Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs o Cluba 1.8 Prawie Full Vizu.


|Aliens|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będę nim podjeżdżał pod kkościół ( a żeby zazdrościli). Auto ma napęd na przód co sprawia że jego przyspieszenie gubi nie jedno sportowe autko (oczywiście to też jest). Przestronne fotele oraz wielkość zapewnią komfort podczas podwozenia pijanych kolegów z imprezy. Bardzo duży bagażnik, który pomieści wszystkie zakupy z biedronki.

Dodatkowo jego zawieszenie jest jednym z lepszych. Sprawia to wrażenie auta terenowego. Tuning wizualny podkreśla wartośc pojazdu ale i także jego właściciela. Samo odsuwające szyby nadają temu autu nowoczesności.

Auto było by potrzebne tak jak mówiłem do kościółka. Stalby sie swego rodzaju pamiatka po różnych akcjach z jego udziałem. Silnik 1.8 TDI. Każdy chciał by mieć taką fure. Dodatkowy duży bak pozwoli na przejechanie polski w 2 razy. Gdybym wygrał owe autko somsiad by napewno zazdrościł. Jego największa zaletą jest prawdopodobnie piękno zawarte w samym pojezdzie. Gdybym już miał go w swoich łapach zawołał bym mireczka by tam poszperal 2.2 by się zrobiło i by torpednio było. Hehe

Autko jak dla mnie idealne na rodzinne podróże.

 

To tyle odemnie 

Pozdrawiam ( mam nadzieję ze wygram)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym z nim zrobił? Napisze coś kreatywnego 

Zostawiłbym go, nie dodawał bym żadnego tuningu, a zostawił go taki jaki jest!

Czemu pytajcie? 

Już mówię.  Pojazdy wygrany w konkursie o takim ID to skarb, jak i pamiątka wygranego konkursu. 

Wyzerowalbym przebieg i postawił go na bazie organizacji, by stał jako element ozdobny oraz wizualny. 

Po co go tuningowac? 

Właściwie zepsuje to magię konkursu, gdyż wygrany jest taki i taki ma zostać. 

W końcu to pamiątka, a pamiątki się zostawia, szczególnie takie jak ta! 

Pojazd "Club" owego Pana jest już dosyć fajnie zrobiony, co podnosi jego cenę kolekcjonerska.

Ten pojazd moim zdaniem powinien stać jako efekt wizualny, lub ewentualnie przyczynić go do aukcji na określiny cel. 

Co bym robił z nim dalej pytasz? 

Proste, że wystawił na licytację, bądź jak wyżej napisałem zostawił go dla ozdoby... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na poczonku życzę wam wszystkim powodzenia a ja jak bym go wygrał to zrobił bym mu silnik 2.2 i inne dodatki kturych jeszcze on nie ma. Noi oczywiście był by to dla mnie sentyment i jeździł bym nim tu i tam żeby nacieszyć mordę takim gulfem

Edytowane przez Esperanzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin