Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nawet na rudego przyszedł czas.. [*]


Rudy97PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem rudzi przyjaciele...

 

Ale zanim przejdziemy dalej zróbmy małe napięcię i klimacik. ( https://www.youtube.com/watch?v=0G3_kG5FFfQ  )

 

 

To co chciałbym wam powiedzieć to, że będzie mi was wszystkich brakować tych których lubiłem/Kc i tych z którymi się ciskałem, i których nienawidziłem... Mój czas tutaj dobiegł końca, tak jak i gdzie indziej, Zrzyłem się z tym serwerem, wiele godzin, ciężkiej pracy oraz masę miłości tu zostawiam, Decyzja była ciężka nie ukrywam... Ale odkąd wróciłem, zauważyłem, że czuję się tutaj niepotrzebny, że mój czas dawno się skończył dlatego postanowiłem się z wami raz a myślę dobrze pożegnać... Ludzie tutaj są niesamowici, czy to typowe CJ czy też kumple albo wkurzający gracze, Wszyscy tutaj są mega będę za wami tęsknił, za tymi śmiesznymi raportami, tymi śmiesznymi problemami, oraz tego typowego ''Płać albo raport! mam ss'. Wiadomo znajomości nie giną, ale kontakt się urywa, dlatego nie zawiodę osoby która jest dla mnie mega ważna, ciągle mnie wspierała i jej bardzo dziękuję za to, że on przywróciła mi wiarę i przekonała do powrotu! Ale wiadomo, ciulowy ze mnie przyjaciel I wiele tym straciłem co się działo, ale I tak bedę o tobie pamiętał I miło wspominał bo jesteś dla mnie ziomkiem jakiego nigdy nie miałem.. Ale nie ważne… (ta osoba będzie wiedziała, że chodzi o nią..) Chociaż po co to ukrywać? Dzięki zebra! <3 To ty mi pomogłaś się pozbierać i znów wrócić do tego co wychodziło mi najlepiej.Chciałbym też podziękować administracji Rcon która wybrała mnie na Support'a tego dnia >> http://archiwalne.mta4life.pl/showthread.php?tid=3038 << dziękuje im za nadanie mi szansy, a następnie kilka miesięcy potem tj. 2015-09-25 Awansowali mnie na Administrator'a.  Dzięki ich szansy osiągnąłem może nie szczyt moich możliwości, ale wiele.. wiele doświadczenia, oraz poznałem dzięki temu wielu niesamowitych ludzi! Dzięki nim jestem tu gdzie jestem, to oni dali mi kredyt zaufania który mam nadzieje bardzo dobrze wykorzystałem, oraz to ile mam nadzieje fun'u wprowadziłem wam do gry. Ale wracając.. odchodzę nie dlatego, że nie chce mi się grać czy też brak czasu albo, że mam gołe lufy na semestr o nie nie... Po prostu mam problemy zdrowotne Kolejną sprawą są ferie.. ale noo wiadomo w Poznaniu przesiedzę troche ze względu na mały problem. To tyle ale jest jeszcze jedna rzecz o której prawie zapomniałem.... Droga ekipo! dziękuje, że byliście ze mną!  Nigdy nie zapomnę tych śmiesznych rozmów na chacie administracyjnym <3. Co tam powstało nigdy nie wyjdzie na światło dzienne te tajemnice i żarty... To ja wam nie zabieram już waszego cennego czasu, to tyle ode mnie... Żegnajcie oraz powodzenia wam życze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i cię zabardzo nie znałem szkoda, przemyśl swoje odejście może jednak ? Słuchaj Raff każdy administrator jest potrzebny nie do rapsów czy tego typu jest potrzebny na serwerze dla atmosfery dla wszystkiego ! Mówie ci przemyśl swoje odejście :) Może się wkońcu poznamy :)

 

Wiem że napisałem bez sens ale naprawde można się domyślić o  co mi chodzi :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wracaj ! Rudy pamiętaj nasze czasy SAPD'u, kebaby no i te eventy kiedy dla wygranej wyciągało się "batona na kulki" nie zapomniany moment zabić typa i wygrać derby.. Życzę Ci zdrówka, pomysłowości oraz spełnienia tego czego w życiu oczekujesz. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin