Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracowników Janin Karkaru przez szczurixo


szczurixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:szczurixo

Nick osoby oskarżonej: @Janin @KarKuLaN

Powód:Frakcja Sara tzw Beszczelni złodzieje brali auto na lawete myśle sobie ok patrze na mapieże obok leży auto z org podbiegam tam 2 laweta i elegy z org z klamrą na kole proszę ich by zdjęci klamre auto i tak było rozwalone oni nie muwię im ale jeszcze nie zaladowaliście to możecie zdjąć klamre oni 0 nic stwierdzili że walą to i na złość otworzyli wjazd i zabrali auto na pp.Jak na 1 ss widać byłem przy aucie i sara nie chciałą zdjąć klamry .Na 2 ss zaczynają mnie ignorować i wsadzają auto . 3 ss wsadzenie auta. 4ss to ten w którym stwierdazają że sobie jadą 

Dowody:dGXBscY.png  Th895Tc.jpg vsSFmaW.jpg W9k8XUO.jpg

Edytowane przez szczurixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z mojej strony wygląda to tak, dostałem wezwanie od Janina żeby wziąć auto. Potrzebował 2 lawety więc chociaż ja się zgodziłem żeby mu pomóc. Z góry mówiłem mu że to on decyduje o losie tych aut i że bierze to na siebie. Mandat wystawiony zgodnie z taryfikatorem. Poszkodowany zaczął nam grozić że mamy się pożegnać z frakcja, bo rzekomo jakiś inny gracz z organizacji zostawił tam to auto. Na miejsce zdarzenia przyszedł support Inv.

SSy

https://imgur.com/a/9OqprC4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wyglądało to tak, że znalazłem 2 auto praktycznie obok siebie. Jedno elegy drugie (nazwy nie pamiętam) oddalone od siebie o jakieś 100m.

Założyłem blokadę na oba auta po czym wezwałem 2 wolne lawety do zabrania ponieważ na mojej lawecie znajdował się już pojazd.

Pisałem na czacie frakcyjnym żeby ktoś się zgłosił lecz dopiero po 5 min zgłosił się Karkulan. Napisał mi ze będzie jak tylko skończy robotę wiec czekałem aż przyjedzie.

Gdy przyjechał powiedziałem żeby wygrał sobie auto które chce zabrać bo tak czy tak są 2 do zabrania. Powiedział że weźmie te bliżej nas (elegy). Gdy robił RP nagle weszła osoba która wyleciała z tekstem ''Oddawaj auto'' ''Wróciłem po auto'' po czym wezwała supporta (Inv. którego proszę o wypowiedź) Support przyszedł zobaczył suszarką że te auto nie było ostatnim razem prowadzone przez osobę która składa skargę i poszedł. A my wykonywaliśmy swoją prace dalej. Nie mam pojęcia za co jest ta skarga ponieważ auto było porzucone wiec daliśmy je na pp. Chciałem dodać ze osoba która złożyła skargę nie była ostatnią osobą która prowadziła auto. Dodaje również SS

Chciałem również dodać że osoba która pisała napisała na mnie skargę groziła mi.

https://imgur.com/a/9FJxISr

https://imgur.com/a/qxhnaeP

https://imgur.com/a/0hKek4o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już muwilem inv był tylko po to może potwierdzić by sprawdzić ostatniego kier a nie po to by mnie bronić  jak byś troszeczkę sobie po machał tą suszarką to byś zauważył że auto jest org i dlatego się domagam a nie wyskakujesz mi z tekstem że ostatni kier był idny niż ten który chciał żeby auto zabrać dla mnie bez sensu wogule to co napisałeś nie zmienia to faktu że mnie obaj olaliście bo oczywiście SARA trzeba sobie dorobić te nędzne 20 pln na wsadzeniu na pp co z tego że przed załadowaniem już tam byłem i prosiłem o usunięcie klamry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem w czym masz problem. Wykonałem swoją prace wraz z @KarKuLaN pojazd był porzucony wiec zabraliśmy je do pp. (Chcę również dodać ze auto stało ponad 10min bez właściciela). Jeśli masz już jakiś problem to miej do osoby która zostawiła te auto a nie do nas. Tyle z mojej strony nie mam już nic do dodania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego mam do was problem bo przyszedłem po auto które dopiero co zauważyłem na mapie że tam stoi  jeszcze nie było na lawetę wpakowane to mogliście oddać ja rozumie jak byście wsadzili na lawetę i odjeżdżali a nie przyszedłem auto tylko było zabezpieczone klamrą i wystarczyło zrobić to wasze ciężki RP czyli wcisnąć binda i zdjąć blokadę ale nie auto trzeba zabrać ja rozumie że po pościgu jak bym się z wami spierał ale w takiej sytuacji mogłeś to zrobić bez żadnej przeszkody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin