Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Inv oskarżony przez WillSoon.cj/Mr.Pokemon


WillSoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza: Inv
    Data i godzina zdarzenia: 05.10.2018r.
    Pełen opis sytuacji: W godzinach popołudniowych dzisiejszego dnia odbył się pościg. Goniło nas 3 funkcjonariuszy: @Shaane.* , @ShataN i @Inv. Pościg trwał w najlepsze. W pewnym momencie Mr.Pokemon wylądował nie na helipadzie po czym wsiadłem do niego i odlecieliśmy. Chwilę później mój szanowny kolega @Mr.Pokemon otrzymał zakaz prowadzenia maszyn lotniczych. Wszystko OK po za tym, że jeszcze raz podkreślam - trwał pościg. Pościg to jest jednak typ akcji RP! Akurat w tej akcji (podaję przykład) odgrywaliśmy rolę przestępców, więc @Mr.Pokemon nie miał prawa otrzymać zabrania owej licencji. Sądzimy, że została ona zabrana, dlatego, że funkcjonariusze byli zniesmaczeni i zdesperowani po tym jak nie udało im się nas schwytać i władować na dołek. Na dodatek "przestępca" Mr.Pokemon nie zrobił tym lądowaniem nikomu krzywdy, odbyło się to na odludziu. Mam nadzieję, że zostanie nam "poszkodowanym" wszystko wyjaśnione lub zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Gracz Mr.Pokemon otrzymał/a zakaz prowadzenia maszyn lotniczych przez Inv, powód: lądowanie poza lotniskiem ( 5 godzin )

Logi:

>> Inv [78]: to poscig xd...

<< Inv [78]: helipad byl ? nie wiec

Potwierdzą wyżej wymienieni funkcjonariusze.

 

  Ja, WillSoon.cj zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

 

 

Edytowane przez WillSoon.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WillSoon.cj napisał:

Nie chcielibyśmy już się o nic spinać, więc zakończymy dyskusje i poczekajmy razem na werdykt. Każdą decyzję przyjmiemy do wiadomości. ;P

Też się spinać z Wami nie chcę ale jak jużtaki pościg robicie to trzeba było pinformować ze z RP . A nagle Helikopter w miejscu gdzie nie powinien być.

Czekamy na decyzje Zarządu @SandPower @Skipciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin