Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Urlop na czas nieokreślony - Sergieji


michalson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 4life :4l:<3

Niestety przyszedł ten moment w którym nie chce, ale muszę napisać odejście z serwera. Nie wiedziałem, że kiedykolwiek to się stanie ponieważ moja przygoda oraz staż na tym serwerze to jedyne 500h, więc tak na prawdę nie dużo. Na serwerze spędziłem dużo fajnych jak i mniej chwil. Cały czas pamiętam moje pierwsze kroki na magazynie, pierwszy pojazd jakim był szary Moonbeam, radość kiedy pierwszy raz dostałem się do frakcji. Nie odchodzę z powodu znudzenia serwerem, bo serwer jest co najmniej dobry wg. mojej opinii. Administracja oraz atmosfera na nim panująca też. Pozdrawiam i wypisze tutaj wszystkie osoby z którymi spędziłem świetne chwile tutaj: 

@PVK. - Wiem, że pewnie tego nie czytasz, ale mimo tego zawdzięczam Ci dostanie się do mojej pierwszej frakcji na serwerze jaką była SARA.

@DejvideK*, @M@g!czny, @Kubus3154, @egzo_11, @Stuba - Dzięki wam za wspólne chwile w SARA , jeszcze wtedy na adepciaku <3 

@BuleczkaA. - Dzięki za wspólne biegania, szkolenia i za mój pobyt w SARA za twoich czasów. 

@Wiesi3k. - Dzięki za wspólne biegania w SARA, za beke na mm i za mój pobyt w SARA.

@Leanerek*, @ShataN, @rvbnx, @Kazper - I tak dalej. Dzięki za akademie SAPD i życzę dalszego powodzonka :D . PS: xSuchyPL Ciebie nie mogłem znaleźć, ale też powodzonka.

@Sulejman. i @Fotarix - Dziękuje za wspólne szkolenia i służbę.

@SandPower i @LaneZ - Dzięki chłopaki za egzaminy, których nie zdałem :P . #ReanimacjaPrzyTętnieOrazPulsie.

@DreeY - Dzięki za zmienianie skinów, jesteś megaaa miłą osobą i powodzenia życzę. #DreeYNaRCON'a

@AcoreQ - Dziękuje za egzaminy w SARA.

@PerPani - Dziękuje za danie mi szansy w organizacji. Mam nadzieję, że mnie z niej nie wywalisz :D

@Kacperix3 - Dziękuje za szanse w studiu. Kontakt na forum zostanie, mam nadzieję, że mnie nie wywalisz bo i tak będę dalej się angażował w jego życie.

Najmocniej przepraszam jak kogoś nie wymieniłem 

Jeżeli kogoś nie wymieniłem to przepraszam, ale nie mam najlepszej pamięci, niech pisze na dole :P . Do zobaczenia ponownie mój kochany 4life <3 :4l: :* 

Edytowane przez Sergieji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin