Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wyniki konkursu o Huntley 2.2 FT + NRG-500


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

XD te ustawione konkursiki rozwalaja... Zwykłe nabijanie lajków i obserwacji profilu. Chwile przed "wylosowaniem" rozmawiales z wygraną osobą na mumble. A skoro i tak ma iść to na konto kolegi to "yyy dodajmy jeszcze nrg-500 bo co tam,  więcej lajkow". Essasito, cofam tą całą obserwacje, bo wywalone mam w to co dodajesz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pingwinooo napisał:

XD te ustawione konkursiki rozwalaja... Zwykłe nabijanie lajków i obserwacji profilu. Chwile przed "wylosowaniem" rozmawiales z wygraną osobą na mumble. A skoro i tak ma iść to na konto kolegi to "yyy dodajmy jeszcze nrg-500 bo co tam,  więcej lajkow". Essasito, cofam tą całą obserwacje, bo wywalone mam w to co dodajesz :p

Wiedziałem że będzie przynajmniej jedna taka reakcja, w tym przypadku jakoś mnie to nie dziwi, tym postem pokazałeś swój arcy wysoki poziom czyli poziom zera. Nie było to wymuszenie lików, tylko kwestia "Nie ma nic za darmo", zarówno mogłem dać nic, ale wiesz coś wole mieć niż nic. Zgodzę się z tobą byłem z nimi na kanale, w tym zwycięzca konkursu, nawet ci wytłumaczę... Losowanie było o 00:00(może kilka sekund później), post z wynikami napisałem o 00:02(około), wbiłem do nich na kanał, aby przykazać im wiadomość że "wygrała jedna osoba z was", po czym odliczałem do otwarcia :P. Nrg-500 zostało dodane około 20:50, bo zapomniałem zrobić wyników...  Miała to być rekompensata :P 

Edytowane przez Danboss.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin