Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wszystko co dobre ma swój koniec. Pożegnanie - Styks.


Lunaris*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym wstępie dodam, iż nie jest to oficjalne pożegnanie, prawdopodobnie jeszcze kiedyś wrócę, muszę sobie poukładać parę spraw, niektórzy wiedzą o co chodzi.

Na serwerze przez 4 miesiące rozgrywki poznałem wiele wspaniałych osób, zaraz zresztą o nich wspomnę bo bez tego by się nie  obyło, każdemu wymienionemu dziękuję za każdą chwilę spędzoną z nim :) 

Nie będę się zbytnio rozpisywał, więc może przejdę do tego co jest dla mnie w tym pożegnaniu najważniejsze <3 

A więc może na samym początku osoby z którymi miałem najlepszy kontakt -

@JuliaLindemann - Trudno mi z tym wszystkim, przepraszam. Dzięki Tobie moje życie zmieniło się na lepsze, uświadomiłem sobie parę spraw, wiele Ci zawdzięczam, nie chciałem by to się tak potoczyło, dziękuję Ci jeszcze raz. Mam również nadzieję że kontakt będzie dalej <3 

@Siduu - Nie no, Ciebie tutaj nie mogło zabraknąć, zawsze mi pomagałeś w trudnych chwilach, nigdy mnie nie olałeś, mimo że ja to robiłem. Za to Cię przepraszam, kontakt mamy! ;) 

@Sasuczke - No to czekamy cnie? Dzięki za wszystko ziom! Piona! B)

@TheMistrzuu* - Mimo tego jak ja potraktowałem Ciebie, Ty mnie to i tak nie mogłem o Tobie zapomnieć, dzięki za wszystko, przepraszam że Cię zawiodłem.. nie chciałem żeby tak wyszło, mam nadzieję że do zobaczenia! :) 

@KRISU. - Byłeś, jesteś i zawsze będziesz cejotem :) Nie no, dzięki za wszystko. Trzymaj się i powodzenia, liczę na awans dla Ciebie :D 

@MrRIV3LL, @MrsRIV3LL - Mimo tego że nie zawsze było między nami dobrze to dzięki za wszystko, RIV powodzenia w radiu XD :D 

@Matjus - No to kiedy zarząd, haha :D Powodzenia i 3maj się tam :) Nie zepsuj niczego :> 

i inni z którymi miałem bardzo dobry kontakt i im również wiele zawdzięczam, chce żebyście wiedzieli że nigdy o Was nie zapomnę <3 

@sztefan009, @NoMercyuno, @CiasteK*, @Tigerro, @Szuszuu, @Avgariat, @Griski*, @Kariz, @Purmur, @Kacper^,^, @Andglad, @MaciekMaster, @SP., @Inv, @Lewy98, @FireStreetek, @Hawanek, @AdaSkoo

Jeżeli o kimś nie wspomniałem to przepraszam, najwyżej dopiszę jak ktoś się upomni :) 

Dziękuję jeszcze raz za tak wspaniale spędzone chwile na serwerze, a najbardziej chcę podziękować @JuliaLindemann <3 

No to.. mam nadzieję ze do zobaczenia! :/

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin