Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ThanKs. oskarżony przez HeGe


HeGe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @ThanKs.
    Data i godzina zdarzenia: 14.10.2018, 15:40
    Pełen opis sytuacji: Więc wszedłem na teren zamknięty. Funkcjonariusz zaczął do mnie strzelać gdy trafił do mnie z paralizatora to wziął mnie do aresztu. Nic w tym dziwnego, ale wasz pracownik przekroczył prędkość. Jak wiadomo sygnały świetlne nie zwalniają z przestrzegania znaków (było 50 km a Pan jechał na 100, jak widać na ss)
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/A1rdXzB


    Ja, HeGe zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez HeGe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, zawsze marzyłem o skardze na mnie <3 Moja pierwsza skarga. "zezwala kierującemu pojazdem uprzywilejowanym na niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego". Mając sygnały świetlne oraz dźwiękowe mogłem przekroczyć prędkość więc o co chodzi?  Nie rozumiem za co jest ta skarga. Boli Cie, że zostałeś słusznie zamknięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ThanKs. napisał:

Wow, zawsze marzyłem o skardze na mnie <3 Moja pierwsza skarga. "zezwala kierującemu pojazdem uprzywilejowanym na niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego". Mając sygnały świetlne oraz dźwiękowe mogłem przekroczyć prędkość więc o co chodzi?  Nie rozumiem za co jest ta skarga. Boli Cie, że zostałeś słusznie zamknięty?

Chyba się myślisz. Jak się ma włączone syganlki świetlne i dźwiękowe wtedy jesteś zwolniony z przestrzegania w minimalnym stopniu z KRD, a, że ty miałeś tylko świetlne to sorry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2018-10-14 15:38:48] [Output] : HeGe [16]: czemu na sygnalkach?
[2018-10-14 15:38:51] [Output] : HeGe [16]: dzwiekowych

 

Najpierw mówisz, że nie jechałem na dźwiękowych, a teraz piszesz, że jednak jechałem. Gubisz się sam w swoich zeznaniach. Próbujesz mnie ud****ć? Nie muszę Ci się tłumaczyć czemu jechałem na sygnałach dźwiękowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ThanKs. napisał:

[2018-10-14 15:38:48] [Output] : HeGe [16]: czemu na sygnalkach?
[2018-10-14 15:38:51] [Output] : HeGe [16]: dzwiekowych

 

Najpierw mówisz, że nie jechałem na dźwiękowych, a teraz piszesz, że jednak jechałem. Gubisz się sam w swoich zeznaniach. Próbujesz mnie ud****ć? Nie muszę Ci się tłumaczyć czemu jechałem na sygnałach dźwiękowych.

Jechałeś na dźwiękowych tylko i wyłącznie przez Doherty, co wyglądało na nadużywanie sygnałów dźwiękowych (Jak byś nie wiedział, że świetlne odpowiadają za to, że możesz jechać v-maxem na doherty.) Zwróciłem Ci uwagę a ty nadal swoje jechałeś na dźwiękowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem z wypadku na doherty przez doherty do więzienia więc sygnały dźwiękowe były włączone przez całą droge do jaila. Wyłączyłem je na miejscu więc w czym jest problem? Ja się już nie wypowiadam bo to nie ma sensu, czekam na wypowiedź zarządu.

Edytowane przez ThanKs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ThanKs. napisał:

Jechałem z wypadku na doherty przez doherty do więzienia więc sygnały dźwiękowe były włączone przez całą droge do jaila. Wyłączyłem je na miejscu więc w czym jest problem? Ja się już nie wypowiadam bo to nie ma sensu, czekam na wypowiedź zarządu.

No to pytanie. Czemu na dźwiękowych do jaila? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ThanKs. napisał:

Już Ci powiedziałem, że nie mam obowiązku Ci się z tego tłumaczyć, jeżeli zarząd będzie chciał znać powód wtedy go podam.

No to poczekamy. Na Mumblu powiedziałeś, że wyższej rangi polecenie dostałeś. Ciekawi mnie jaki nick miał funkcjonariusz z tą "wyższa" Ranga. I jeszcze twoje zagrania typu "pozdrawiam zarząd" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ThanKs. napisał:

 

 

3 minuty temu, ThanKs. napisał:

Ty chyba sam nie wiesz za co jest ta skarga.

Ech..

1. Jechałeś na dźwiękowych do jaila

2. Mówisz, że pełnoprawny pozwolił Ci jechać alsrmowo

3. Udajesz kozaka zwrotami typu "Pozdrawiam zarząd" "Jesteś za głupi aby to zrozumieć" 

4. Udajesz nie wiadomo kogo. 

5. Czekam na zarząd. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem na sygnałach dźwiękowych ponieważ chciałem jak najszybciej wrócić na wypadek bo było na nim straszne zamieszanie i mało jednostek. Nie miał kto ogarniać graczy, którzy omijali zabezpieczenia i wchodzili na teren zamknięty. Myślę, że nie jest to powód do pisania skargi, traktujesz te grę jak prawdziwe życie. Próbujesz mnie uwalić? Bo nie widzę innego celu tej skargi, nie zrobiłem Ci nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin