Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga Na Funkcjonariusza Griski*


Monika^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:Monika^^
Nick osoby oskarżonej:Griski*
Powód napisania skargi:Oszustwo z Mandatem 

Przybliżona data zdarzenia:24.10.2018
Dowody:Nie mam dowodów bo to szybko sie działo, prosilem zeby admina wezwac ,wzywalem i nikt nie przyszedl Potem @Grabsio311  powiedzial zeby skarge napisac to pisze 
Opis sytuacji: Dostałam mandat o wysokosci 1200 Pln  po chwili powiedzial mi ze wzrósł o x3 wiec 6400 , a to jest nie mozliwe ze po chwili tyle musze zaplacic za nic :( I chce wiedziec czy tak mozna jak nie to prosze dobrze go za to ukarac , Dziękuje za Uwage :) 
Coś od siebie:Jestem dobrą osobą co nie wyzywa prawie wogule i nic złego nie robi :) 
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 Napisalam mu na priv , i mowilam mu na Mta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak kolego wtedy kiedy wystawiłem ci mandat nie zaznaczyłem twojego nicku dlatego był taki tani dopiero po zaznaczeniu cena wzrosła ponieważ masz przelicznik x3. Więc nie widzę tutaj jakiegokolwiek oszustwa napisałem ci że przypadkowo nie zaznaczyłem bo działo się to szybko i że masz przelicznik x3 więc cena wzrosła każdy może się pomylić wsm. nawet to nie była pomyłka. A i uważaj z tymi groźbami o banie i wyrzuceniu z frakcji oraz radzę się ogarnąć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin