Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SAFD na slużbie


kvbuceq.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@BlaQQQ*998 - proszę o logiczne wyjaśnienia, najlepiej w wiadomości prywatnej.

Z drugiej strony nie wiem po co wstawiasz takie tematy, mogłeś po prostu napisać skargę w dziale SAFD. Bardzo podobna liczba osób zobaczyłaby ten post.

 

Edytowane przez DreeY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie nieściłości kieruj do Forum> Strefa Frakcji> San Andreas Fire Department> Skargi na pracowników. Nie widzę sensu wstawiania tutaj postów. Jeśli to miało być śmieszne to albo mamy inne poczucia humoru albo to było nie śmieszne, bo jakoś nie "Śmiechłem", a te "XDDDDD" Jeszcze bardziej skłania mnie do tego że mam do czynienia z osobą nie kompetetną lub nie spełna wiedzy na temat frakcji. Pozdro ! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, aby byłby to temat kierowany na Off-topic, każdemu mogłoby się to zdarzyć, wielokrotnie też mi się tak stało i raczej jest to normalna sprawa. A najbardziej nie rozumiem @KubuceQ* za tak beznadziejny post w Off-Topicu, ale widzę że jesteś mało dowartościowanym człowiekiem, umieszczając tak głupi post, pewnie dla tego aby uzyskać parę lików.

Ale głupi człowiek, nic mądrego nie napisze.

( w tym przypadku powyższe przysłowie idealnie pasuje do osoby, która umieściła ten post )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, NewKamilShow napisał:

Wątpie, aby byłby to temat kierowany na Off-topic, każdemu mogłoby się to zdarzyć, wielokrotnie też mi się tak stało i raczej jest to normalna sprawa. A najbardziej nie rozumiem @KubuceQ* za tak beznadziejny post w Off-Topicu, ale widzę że jesteś mało dowartościowanym człowiekiem, umieszczając tak głupi post, pewnie dla tego aby uzyskać parę lików.

Ale głupi człowiek, nic mądrego nie napisze.

( w tym przypadku powyższe przysłowie idealnie pasuje do osoby, która umieściła ten post )

 

 

No cóż jeśli uważasz mój post za ,,beznadziejny'' to po co od razu taka nie miła opinia z twojej strony? Rozumiem, że post może Ci się nie podobać no, ale od razu wskakujesz na mnie z tekstami, że jestem niedowartościowany, albo wstawiasz sobie jakieś nie zbyt miłe przysłowie opisując poniżej, że idealnie pasuje ono do mnie. Jeżeli miałeś zamiar mi ,,nawrzucać'' to niestety Ci to nie wyszło :) //Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KubuceQ* napisał:

No cóż jeśli uważasz mój post za ,,beznadziejny'' to po co od razu taka nie miła opinia z twojej strony? Rozumiem, że post może Ci się nie podobać no, ale od razu wskakujesz na mnie z tekstami, że jestem niedowartościowany, albo wstawiasz sobie jakieś nie zbyt miłe przysłowie opisując poniżej, że idealnie pasuje ono do mnie. Jeżeli miałeś zamiar mi ,,nawrzucać'' to niestety Ci to nie wyszło :) //Pozdrawiam

Jak miałeś jakiś problem dla strażaków to pisz skargę, a nie udostępniasz pierdoły które każdemu mogą się zdarzyć.

A jak ja się na służbie też przypadkowo wywalę na dach to co ? Będziesz się tym podniecał czy co? Może się pochwal ile razy Ty się wywaliłeś … .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NewKamilShow napisał:

Jak miałeś jakiś problem dla strażaków to pisz skargę, a nie udostępniasz pierdoły które każdemu mogą się zdarzyć.

A jak ja się na służbie też przypadkowo wywalę na dach to co ? Będziesz się tym podniecał czy co? Może się pochwal ile razy Ty się wywaliłeś … .

Czy ja mam jakiś problem do strażaków? No wydaje mi się, że nie, a post został dodany o tak z nudów więc wypraszam sobie teksty typu ,,Będziesz się tym podniecał''. Po drugie wywalaj się na służbie ile chcesz mam to głęboko gdzieś. Robisz gównoburze o byle co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KubuceQ* napisał:

No cóż jeśli uważasz mój post za ,,beznadziejny'' to po co od razu taka nie miła opinia z twojej strony? Rozumiem, że post może Ci się nie podobać no, ale od razu wskakujesz na mnie z tekstami, że jestem niedowartościowany, albo wstawiasz sobie jakieś nie zbyt miłe przysłowie opisując poniżej, że idealnie pasuje ono do mnie. Jeżeli miałeś zamiar mi ,,nawrzucać'' to niestety Ci to nie wyszło :) //Pozdrawiam

Nie mam ochoty Tobie " nawrzucać " tylko niestety w złym dziale napisałeś.

@Suchy2132 napisał gdzie masz to skierować. Przeczytaj jego post ze zrozumieniem 

Nie będę się już udzielał bo nie mam czasu na takie pierdoły.  Jak masz problem, albo jak uraziło Cię to że się wywalili na bok GBA to napisz skargę na strażaków. Mam nadzieję, że następnym razem napiszesz w odpowiednim dziale i temacie taką sprawę a nie w off topicu ...

Pozdrawiam serdecznie @KubuceQ* :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin