Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SAFD na slużbie


kvbuceq.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Frixo napisał:

Najbardziej rozwalaja mnie ci wszyscy pracownicy SAFD ktorzy w momencie ów tematu staja sie wielce elokwentni, poważni... Hehs

Chodzi o frakcje nie o jednego, dwóch, trzech pracowników. Kto normalny stawia posty w off-topicu? Ostatnio jak miałem pościg to radiolka wpadła do wody robiłem jakieś ss i się śmiałem jak to SAPD jeździ na służbie robi? Nie. Co do tego ss to Ja kierowałem, bo SAPD nie otiweralo nam bramy przez ok. Minute, więc postanowiłem wjechać inaczej jak widać z jakim skutkiem, ale obok stał @Inv i odrazu dał nam flipa. Czy SAPD reagowało jak jak byłeś w miejscu zamkniętym? Nie. Nie robię z tego takich problemów. Tak jak @NewKamilShowpowiedział każdemu się zdarzy szczególnie, iż wozy strażackie maja mały promień skrętu. Tyle odemnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
5 hours ago, HeGe*998 said:

Chodzi o frakcje nie o jednego, dwóch, trzech pracowników. Kto normalny stawia posty w off-topicu? Ostatnio jak miałem pościg to radiolka wpadła do wody robiłem jakieś ss i się śmiałem jak to SAPD jeździ na służbie robi? Nie. Co do tego ss to Ja kierowałem, bo SAPD nie otiweralo nam bramy przez ok. Minute, więc postanowiłem wjechać inaczej jak widać z jakim skutkiem, ale obok stał @Inv i odrazu dał nam flipa. Czy SAPD reagowało jak jak byłeś w miejscu zamkniętym? Nie. Nie robię z tego takich problemów. Tak jak @NewKamilShowpowiedział każdemu się zdarzy szczególnie, iż wozy strażackie maja mały promień skrętu. Tyle odemnie. 

W sumie zabawna sytuacja, sam bym się śmiał i robił screena, w przypadku gdy mój kolega (aktualnie posiadam 2 smieszne gify gdzie to mój kolega z branży odwalił śmieszne akcje), bądź ja bym popełnił taką gafę, a Wy, zamiast napinać tylny amortyzator, wrzućcie trochę na luz, w końcu to jest gra i takie śmieszne sytuacje każdemu się zdarzają;- )

Edytowane przez Frixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin