Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika michael789, oskarżony przez SP.


SP.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SP.

Nick osoby oskarżonej: michael789

Powód napisania skargi: Ukradł mi pojazdy które stały pod domkiem (TUNE). Kilka razy pytałem też pracowników jak miałem jakoś 2 tyg temu te tune i każdy stwierdził, że nie powinni odholować. Pojazdy w tedy stały normalnie SARA nigdy nie zabierało. Od pewnego czasu ponownie mam owe tune jeszcze wczoraj jak ustawiałem pojazdy pytałem Administratora RCON @Lukasz1393 czy mogą tak stać. Powiedział, że TAK bo jest domek i nie mogą zabrać. Osobnik który odholował ów pojazdy jak go informowałem o skardze napisał mi [2018-10-27 20:29:09] [Output] : michael789 [276]: no k, rozwiąże się ;p. Rozumiem, że ktoś nie myślał i napisał u was taryfikator, że jak coś stoi na chodniku to, że zabieracie ale sporo domków nie ma parkingów i jest tylko miejsce na chodniku aby koło domku zaparkować. Skoro nawet Administrator RCON stwierdził, że mogą tak stać to chyba jest coś nie tak. Proszę o oddanie pieniędzy za parking policyjny oraz o pilnowanie by nie zostały zabierane pojazdy które stoją obok blipa domku jeżeli są to pojazdy właściciela domu. Zawsze nawet w SAPD było tak, że pojazdów z parkingów i z kogoś domków nie zabieramy. Dlatego nie interesuje mnie to co się stało i dlaczego zostały zabrane. Proszę o oddanie pieniędzy za wykup. Wiem, że się rozpisałem ale jestem zdenerwowany, że takie cyrki się dzieją i że momentalnie ktoś zabiera pojazdy które stoją pod domkiem właściciela owych pojazdów. Jak już mówiłem jest to bezsens bo sporo domków jest takich, że można postawić pojazdy tylko na chodniku i jakoś nigdy nie było z tym problemu. Jak coś nie chce by ponosił jakąś odpowiedzialność tylko chcę zwrot pieniędzy za wyjęcie pojazdów a i pojazdy stały z jednej i z drugiej strony blipa domku. Więc mógł sprawdzić właściciela po to macie też suszarkę.

Dowody:

ggjXCMY.png

CeVFCvu.png

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Twoje pojazdy zostały odholowane na mocy punktów Taryfikatora:
● Pojazdy zaparkowane na poboczu, których właściciela nie ma w pobliżu, Pracownik ma prawo odholować z powodem 'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'.
● Dozwolone jest holowanie pojazdów, które blokują chodnik pieszym. Punkt tyczy się również chodników sprzed posesji prywatnych.
Owe posiadają wyznaczone miejsca do parkowania (jeżeli takich nie ma to właściciel zobowiązany jest do korzystania z najbliższego parkingu publicznego.

Taryfikator mówi jasno, że pojazdy zaparkowane na chodniku być nie mogą, zaś jeżeli domek nie posiada miejsc parkingowych, tylko sam chodnik, wtedy należy korzystać z parkingu publicznego. O ile się nie mylę @Lukasz1393 nie jest w SARA i to nie on pisał ten Taryfikator, więc z mojego punktu widzenia nie jest to najlepsza osoba, którą wybrałeś, aby Ci stwierdzić czy można tam parkować, czy też nie.
Odniosę się jeszcze do fragmentu:

13 minut temu, SP. napisał:

Pojazdy w tedy stały normalnie SARA nigdy nie zabierało.

Oczywiście nigdy nie były zabierane do momentu zmiany zasad dotyczących holowania pojazdów. Od zmiany wszystkie pojazdy zaparkowane na chodniku trafiają na Parking Policyjny za odpowiednią kwotę.

Zamieszczam dodatkowo ScreenShoty twoich pojazdów: LINK

Wykonywałem swoje obowiązki, w moim rozumieniu zastosowałem się do panujących we Frakcji zasad. Oczekuję decyzji Zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, michael789 napisał:

Witaj,
Twoje pojazdy zostały odholowane na mocy punktów Taryfikatora:
● Pojazdy zaparkowane na poboczu, których właściciela nie ma w pobliżu, Pracownik ma prawo odholować z powodem 'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'.
● Dozwolone jest holowanie pojazdów, które blokują chodnik pieszym. Punkt tyczy się również chodników sprzed posesji prywatnych.
Owe posiadają wyznaczone miejsca do parkowania (jeżeli takich nie ma to właściciel zobowiązany jest do korzystania z najbliższego parkingu publicznego.

Taryfikator mówi jasno, że pojazdy zaparkowane na chodniku być nie mogą, zaś jeżeli domek nie posiada miejsc parkingowych, tylko sam chodnik, wtedy należy korzystać z parkingu publicznego. O ile się nie mylę @Lukasz1393 nie jest w SARA i to nie on pisał ten Taryfikator, więc z mojego punktu widzenia nie jest to najlepsza osoba, którą wybrałeś, aby Ci stwierdzić czy można tam parkować, czy też nie.
Odniosę się jeszcze do fragmentu:

Oczywiście nigdy nie były zabierane do momentu zmiany zasad dotyczących holowania pojazdów. Od zmiany wszystkie pojazdy zaparkowane na chodniku trafiają na Parking Policyjny za odpowiednią kwotę.

Zamieszczam dodatkowo ScreenShoty twoich pojazdów: LINK

Wykonywałem swoje obowiązki, w moim rozumieniu zastosowałem się do panujących we Frakcji zasad. Oczekuję decyzji Zarządu.

Pojazdy stała tam już kiedyś jak był niby ten nowy taryfikator zacznijmy od tego. Administracja RCON chyba raczej wie co można a czego nie. To MTA i mało kto chodzi chodnikiem. Więc bez przesady. Nie po to płacę za domek 2400 aby nie móc postawić pojazdów koło blipa domku.

 

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP niestety, aczkolwiek nie mogę ukarać pracownika ze względu na ten punkt.

● Dozwolone jest holowanie pojazdów, które blokują chodnik pieszym. Punkt tyczy się również chodników sprzed posesji prywatnych.
Owe posiadają wyznaczone miejsca do parkowania (jeżeli takich nie ma to właściciel zobowiązany jest do korzystania z najbliższego parkingu publicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, H4RdK0r napisał:

SP niestety, aczkolwiek nie mogę ukarać pracownika ze względu na ten punkt.

● Dozwolone jest holowanie pojazdów, które blokują chodnik pieszym. Punkt tyczy się również chodników sprzed posesji prywatnych.
Owe posiadają wyznaczone miejsca do parkowania (jeżeli takich nie ma to właściciel zobowiązany jest do korzystania z najbliższego parkingu publicznego.

To niech jeszcze zabierają jak na raporty idę... Chyba coś nie halo. Po to ktoś kupuje domek aby stawiać obok pojazdy. Po to są domki na tym serwerze. Nie interesuje mnie to, że ktoś ma problemy z tym, że koło domku stoi sobie pojazd właściciela. Po to te domki są aby sobie stawiać pojazd. Nawet w realnym świecie można postawić pojazd koło domu. I nikt nie zabierze chyba, że jest znak a takiego znaku nie widzę. Nie każdy musi znać wasz taryfikator i mnie on nie interesuje w tym momencie. Jest to teren prywatny w pewnym sensie a nie publiczny.

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, H4RdK0r napisał:

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale ja tego punktu do taryfikatora nie dodawałem. Możemy ewentualnie poczekać jeszcze na wypowiedź Hyak'a. Zobaczymy co on powie na ten temat.

Powiem ci, że akurat mi 600pln to grosze ale patrz na graczy którzy mają takiego perka kupi domek za np 50pln bo chce sobie zaparkować auto. Ledwo ma by to zatankować i ktoś mu zabiera pojazd który stał pod domkiem. Zawsze był zakaz zabierania jak to pojazd właściciela domku i to było dobre a nie, że ktoś kupi sobie domek i zaparkować nie może bo komuś z SARA coś nie podpasuje. Sorry ale po to są te domki na serwerze. I nie po to się opłaca domek aby ktoś ci zabierał pojazdy które są pod domkiem i jeszcze płacić za wyjęcie. To paranoja. Nie wiem kto to pisał ale nie pomyślał nad tym punktem. Rozumiem pozostawiony byle gdzie ale nie pod domkiem i zapewne o to chodziło autorowi.

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość domków na serwerze ma posesję lub wydzielone miejsce do parkowania przy nim. Nikomu nie nakazujemy kupowania domków, gdzie nie ma określonych linii parkingowych, lecz zabraniamy parkowania na chodnikach, ponieważ nie jest to teren posiadłości danej osoby. Przy tunerze masz określone miejsca parkingowe, tego się trzymajmy. Kwestia ta była poruszana na konwersacji KSF już jakiś czas temu i odnosiła się również do

Skargę odrzucam.

Edytowane przez Hyak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin