Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pytanie do komputerasów


WillSoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do komputerowców... Czy opłaca się wcisnąć kartę graficzną gtx 1050 do procka intel core i5 750? Komputerek ma 4gb RAMu. 

Dodatkowe specyfikacje:

Płyta główna:

Asus P7P55D

Aktualna karta graficzna: ATI Radeon HD 4800

Edytowane przez WillSoon.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to aż taki zły pomysł:

Spoiler

HZ5759F.png

Przy podkręceniu o 10% rezultat będzie jeszcze lepszy: [jednak chłodzenie wypadałoby dać nieco lepsze niż stockowe]

Spoiler

K31M2zY.png

Radziłbym dorzucić jeszcze kostkę 4GB RAMu dla lepszego performance'u i będzie całkiem sprawnie.
W Wiedźminie 3 na wysokich ustawieniach graficznych i niskich postprocesowych w 1080p około 50FPS. W nowszych grach nie sprawdzałem, jednak przy odpowiednich ustawieniach powinno być przynajmniej 40FPS w FHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michael789 napisał:

Nie jest to aż taki zły pomysł:

  Pokaż ukrytą zawartość

HZ5759F.png

Przy podkręceniu o 10% rezultat będzie jeszcze lepszy: [jednak chłodzenie wypadałoby dać nieco lepsze niż stockowe]

  Pokaż ukrytą zawartość

K31M2zY.png

Radziłbym dorzucić jeszcze kostkę 4GB RAMu dla lepszego performance'u i będzie całkiem sprawnie.
W Wiedźminie 3 na wysokich ustawieniach graficznych i niskich postprocesowych w 1080p około 50FPS. W nowszych grach nie sprawdzałem, jednak przy odpowiednich ustawieniach powinno być przynajmniej 40FPS w FHD.

dzięki bardzo za odpo na pewno skorzystam z rad! :D

Edytowane przez WillSoon.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin