Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na LSPD


WDZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Należyta nazwa tematu:0 RP+strzelanie bez powodu

Skarga na  KACPERSKIII - oskarżony przez WDZ

 

Należyta treść tematu (przy czym proszę wykluczyć pogrubienie w odpowiednim miejscu):0 RP+strzelanie bez powodu

 

    Nick funkcjonariusza: KACPERSKIII
    Data i godzina zdarzenia:2 listopad 2018 1;15-1;25
    Pełen opis sytuacji:Zbieramy dynie na Mount Chiliad po czym jak bylismy na dole jechali oni z kolega po czym wdupili sie w kolege po czym jade do ls do kolegow stoje obok nic nie robie a jeden strzela mi w opony po czym mnie zabił

jade tam czyscikiem do ulic po czym prawie mnie zabili zakuli mnie i zawiezli do wiezienia
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:nie mam ale jeden z adminow widział koniec tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,ja wraz z @ManiekPL oraz @VEENQ byliśmy na pościgu. Wszystko by było fajnie gdyby nie jakaś "kolumna" aut za nami która nas taranowała. Więc zatrzymałem się na chwilę na poboczu żeby nas mineli jednak @WDZ że swoimi kolegami zaczęli nas taranować,DM pojazdem,obrażać od ku** i innych więc jeśli poczujemy zagrożenie mamy prawo wyjąć broń i tak też się stało i akurat dostał Pan @WDZ i po chwili podjechał sweeperem więc pomyślałem sobie że znowu zacznie robić DM pojazdem i dostał jedną kulkę w nogę,poczym zaczął nas obrażać. Więc napisaliśmy reporta na gracza.Jak administrator sobie odszedł to gracz WDZ albo użył tpev lub relog i nie doszło do zawieszenia do więzienia więc nie wiem dlaczego Kłamiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się ponieważ uczestniczyłem w tej akcji. Więc tak mieliśmy pościg i grupka ludzi zaczęła nas gonić i taranować. Dowody: https://imgur.com/a/mX0k3ms  

Przez tą wasze tarany nie mogliśmy kontynuować pościgu bo nas ciągle taranowaliście, nie wspomnie o DM POJAZDEM.  Tyle z mojej strony.

Nie kłam bo nie warto. 

Dowody:  https://imgur.com/a/C4nhPBA  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 mnie nie ma a ja dopiero na 2 przyjechałem do nich bo buffka naprawiałem wyzwałem was bo mnie z du*y zabiliscie i przebiliscie mi opony bez powodu i ta twoja jedna kulka to prawie 2 raz mnie zabicie to pozdro. Do tego jak przyjechałem chciałem moje auto i zwrot za obony ktr mi przebiliscie z du*y chociaz nikogo nie taranowałem . Na ss macie tylko jak was wyzwam po tym jak mnie zabiliscie

Edytowane przez WDZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem oznaczony, to się wypowiem. Chociaż i tak te wypociny zostaną zamknięte, bo nawet nie potrafisz wypełnić wzoru...

Rozpoczynam pościg, do pościgu dołączają dwie kolejne jednostki. Po jakimś czasie, kiedy osoba ścigana podjechała na mecha, a wiadomo, że szukanie atencji w taranowaniu "psów" jest spoko, to nagle zebrał się jakiś sznur pojazdów, które oczywiście nas taranowały, utrudniały no i generalnie pajacowały. Więc jako, iż byłem największym stopniem na kanale, to powiedziałem chłopakom żeby was uspokoili. Zrobili to jak najbardziej prawidłowo. Taranowałeś, wyzywałem oraz DMowałeś pojazdem więc dostałeś słuszną kulę w łeb, a podczas transportu teleportowałeś się na event, ż a ł o s n e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin