Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zapowiedz urodzinowego EVENTU RasTiego!


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy moi kochani gracze oraz użytkownicy forum! W dniu dzisiejszym chciałbym zapowiedzieć Wam evenciaka z okazji moich siedemnastych urodzin, wiem że jest to nie codzienność robienia urodzin na serwerze ale mogę Was od razu uspokoić nie jestem żadnym nerdem by robić "urodzinki na serwerze" po prostu chce z Wami także spędzić ten miły czas i urozmaicić Wam trochę rozgrywkę z powodu Tych urodzin.

 

Kiedy gdzie i jak? 

Urodziny mam dokładnie 3 Listopada, ale czy będę organizował w ten dzień akurat je na serwerze tego nie wiem, oczywiście ze znajomymi to podstawa na pierwszym miejscu, a potem giereczka! Tak czy siak, chce Wam zapowiedzieć, że prawdopodobnie 3 Listopada, odbędzie się masę eventów oraz zlot prawdopodobnie na SCENIE Las Venturas! Odbędzie się także LIVE urodzinowy na moim kanale, na którym wszystko będzie prowadzone, a więc zapraszam link do kanału poniżej.

 

Kanał na którym będzie LIVE URODZINOWY:

https://www.youtube.com/channel/UCwbEgyPESQF11EaBRCQbByQ?view_as=subscriber

DJ oraz służby mundurowe:

Potrzebuje odpowiedniego i doświadczonego przede wszystkim chętnego DJ,a na tą imprezę który to będzie wstanie poprowadzić! Oczywiście służby na evencie miel widziane, mam nadzieje że spędzimy czas naprawdę bardzo dobrze i będzie tyle osób ile w roku 2016 czyli 150 graczy w starym klubie prowokatorów! 

5fkZ8o8.jpg?1

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin