Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Yeo mówi papa :3


Yeov2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam pożegnać się z wszystkimi supi ludzikami tutaj poznanymi,z częścią na pewno zobaczę się na innym serwerze. Serwer 4life skończył się dla mnie z chwilą,gdy osobą która powinna wzbudzać szacunek i zaufanie (przede wszystkim być obiektywną ) czyli Supporterem (to support ang. = wspierać) zostaje @Miksiu . Wielka szkoda,że na serwerze wygrywają układy i układziki. Życzę administracji,żeby odczuła na własnej skórze jaką osobą jest wasz przyjaciel Miksiu. 
Wysyłam ciepłe uściski do  @RemV oczywiście do ciebie i buziaki  nie pozbędziesz się mnie szybko sam wiesz:D 
@Syriusz* dostaniesz jakąś taterkę :D <3
@MaciuSS.<3 jesteś najbardziej lamerskim kolekcjonerem jakiego znam xdd
@Limitless najbardziej pokraczny,ale i pocieszny admin xD
@Kiniol Krzysiek i @Olenka trzymam za was kciuki,a szczególnie żebyś Ola mu te szlagiery z głowy wybiła ;D

@ciacho191 my widzimy się w gta V :3 

@_Corner_nigdy nie wybaczę ci tej manany ;.; 

@AMGhere ciebie to będę nosić jak s... na plecach XD 

@Nyarlathotep zawsze będziesz moim dzieckiem i będziesz chodził na religię <3

 

Przytulaski dla Ryby,Nuxera (obrażalska buła),Bułeczki,Owoca,Chudego,Adama93 xdd,4Tena bagietixa,Pitu dziadka i dla wszystkich innych klusków,których tu nie wymieniłam,a dobrze spędzałam czas na serwerze :D Patyczeq dla ciebie tylko pół przytulaka xd 

Dodam jeszcze,że nie pozdrawiam i nie dziękuję @Danboss.cj-bardziej uciążliwego supporta nie spotkałam na żadnym serwerze.

Z poważnym poważaniem,

Yeo Gosia  :>

 

Edytowane przez Yeov2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin