Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ENOMEK

ENOMEK - pochwała dla Teddy, Griski, Dolandil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby chwalącej: ENOMEK
Nick(i) chwalonych funkcjonariuszy: Teddy, Griski, Dolandil
Data i godzina zdarzenia: Dziś, godziny wieczorne.
Pełen opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że razem z ekipą czarnuchów wybraliśmy się na przelotówę po SA. Dostaliśmy cynk, że organizowany jest jakiś zlot w LV, tym mieście z wpływowymi ludźmi, sami wiecie o co chodzi. Zajechaliśmy tam, od samego początku nie podobał się nam pewien funkcjonariusz, strasznie dociekliwy chłopak, a i wzrok też miał dobry, spodobał mu się mój portfel w kieszeni. Wracając, posprzeczaliśmy się troche z gliniarzami. Cały zlot się kończył, my z piskiem opon odjechaliśmy, od razu zatrzymał nas oficer Griski. Pełna kontrolka, ładna wymiana zdań podczas kontroli - i tu się zaczęło. Śledziliśmy go, podbiliśmy pod mechanika, bo wcześniej nas otarł, więc chcieliśmy się z nim policzyć. Kumpel z fury splunął mu na szybe, Griski od razu za nami w pościg. Wszystko bardzo ładnie wyglądało, dojechaliśmy do SF, uderzyła w nas laweta, straciliśmy przytomność - i tu do akcji wkracza Pan @Teddy., który odwalił kawał dobrej roboty. Wszystkich pasażerów wraz ze mną wyciągnął z auta, po czym odegrał bardzo ładne RP. Nagle zajechał wóz naszych czarnuchów i zaczęła się strzelanina. Dolandil opatrzył postrzelonego już członka naszego gangu. Później zaczął nam opowiadać historię (dawno nie widziałem tak dobrego RP ze strony frakcji, naprawdę), zabrał nas na przejażdzkę po SF, bo czemu nie - i tak wylądujemy za kratkami, więc to już ostatnie chwile naszego patrzenia na świat "wolno". Zajechaliśmy do tunelu Easter Bay, drogę zagradza wóz czarnuchów, odbija nas, Teddy w pościg za nami, niestety, uderzył w billboard i się zatrzymał, więc my pruta na dzielnię. Tak wszystko sie skończyło.
Dowody (ss'y, logi): https://imgur.com/a/p1aLQuO
Coś od siebie: Proszę o jakiś awansik na kolejnej odprawie, hehe, a @Teddy. jest kozakiem totalnym, więc mu trochę więcej.

Ja, ENOMEK zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania pochwał, rozumiem go i w pełni akceptuje

((nie mogłem podpisu wyrównać do prawej, sora))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności