Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wyniki konkursu o Glendale!


moose.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w wynikach konkursu o samochód!

Chciałbym wam bardzo podziękować za tak liczną odpowiedź pod moim konkursem :wub: . Jesteście mega!

Tym samym zachęciliście mnie do zorganizowania kolejnego konkursu :hah: (myślę, że w przeciągu dwóch tyg. uda mi się go zorganizować).

W końcu przyszła pora na tak wyczekiwane przez was wyniki ;].

W konkursie udział brało 162 użytkowników, co daje każdemu szansę na wygraną równą 0,6% ;D.

Ale jak wszyscy wiemy, nagroda jest jedna (nie licząc nagrody pocieszenia).

A zwycięzcą konkursu jest:

@FReszu.

Serdecznie gratuluję oraz zapraszam po nagrodę! Zgłoś się do mnie na PW na forum w celu odebrania nagrody.

Oprócz nagrody głównej przewidziana została również nagroda pocieszenia, a otrzymuje ją:

@Patrykk.

Również gratuluję oraz zapraszam po nagrodę!

 

Jeszcze raz dziękuję wam za tak liczny odzew <3 oraz zachęcam was do wzięcia udziału w kolejnym konkursie z mojej strony.

 

Pozdrawiam ~ @Black_Devil <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wziąć udział w konkursie należy:

-  Polubić ten post. (:4l:4Like),

- Zaobserwować mój profil na forum,

- Napisać dobrowolny komentarz pod tym postem oraz oznaczyć w nim przynajmniej jednego znajomego.

 

FReszu chyba nie obserwuje Twojego profilu lub wybrał opcję, że inni tego nie widzą.

Spoiler

5wbwxSb.png

+Żadnych dowodów, że odbyło się losowanie, a przy takiej puli nagród powinien to robić najlepiej  RCON lub inny członek administracji, aby wyniki były wiarygodne. 

Pochodzicie też z tej samej miejscowości:

anj6WXy.png

 

Przypadkiem też macie takie same nazwiska w emailach i wspólny serial. 
ZCNGDJW.png?1

Gg8eu27.png?1

Czasami piszecie posty z tych samych adresów IP:

TXxa404.png?1

A Twoje konto zostało zarejestrowane z Adresu IP, z którego obecnie korzysta FReszu.

EBUSwIs.png?1

 

Trochę podejrzane, nie sądzisz? ;) 

 

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania hiszpaÅska inkwizycja

 

Edytowane przez AdiK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, AdiK. napisał:

Aby wziąć udział w konkursie należy:

-  Polubić ten post. (:4l:4Like),

- Zaobserwować mój profil na forum,

- Napisać dobrowolny komentarz pod tym postem oraz oznaczyć w nim przynajmniej jednego znajomego.

 

FReszu chyba nie obserwuje Twojego profilu lub wybrał opcję, że inni tego nie widzą.

+Żadnych dowodów, że odbyło się losowanie, a przy takiej puli nagród powinien to robić najlepiej  RCON lub inny członek administracji, aby wyniki były wiarygodne. 

Pochodzicie też z tej samej miejscowości:

anj6WXy.png

Trochę podejrzane ;).

 

No nie obserwuje, jakby zaobserwowal by było powiadomienie na profilu @Black_Devil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyników moim jedynym dowodem jest ten screen: ShmsWpN.png

Ponieważ nie mam programu do nagrywania. Co do Administracji RCON przyznam, że myślałem o nich ale stwierdziłem, że pewnie i tak mi nikt nie odpisze bo nie mają czasu.

Przyznam, że FReszu to mój znajomy, to dzięki niemu zacząłem swoją przygodę z 4Life'm (stąd to ip i serial), ale chyba raczej nie napiszę ,, Siemka, konkurs wygrał mój znajomy'' bo wtedy to by był ból tyłeczka, ale konkurs wygrał w pełni uczciwie (co z resztą widać na ss'ie), wiedziałem, że pewnie będzie wielki młyn, ale oszustwem było by gdybym wylosował nowego zwycięzcę. Co do nazwisk jest to akurat przypadek.

Edytowane przez Black_Devil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, AdiK. napisał:

Aby wziąć udział w konkursie należy:

-  Polubić ten post. (:4l:4Like),

- Zaobserwować mój profil na forum,

- Napisać dobrowolny komentarz pod tym postem oraz oznaczyć w nim przynajmniej jednego znajomego.

 

FReszu chyba nie obserwuje Twojego profilu lub wybrał opcję, że inni tego nie widzą.

  Pokaż ukrytą zawartość

5wbwxSb.png

+Żadnych dowodów, że odbyło się losowanie, a przy takiej puli nagród powinien to robić najlepiej  RCON lub inny członek administracji, aby wyniki były wiarygodne. 

Pochodzicie też z tej samej miejscowości:

anj6WXy.png

 

Przypadkiem też macie takie same nazwiska w emailach i wspólny serial. 
ZCNGDJW.png?1

Gg8eu27.png?1

Czasami piszecie posty z tych samych adresów IP:

TXxa404.png?1

A Twoje konto zostało zarejestrowane z Adresu IP, z którego obecnie korzysta FReszu.

EBUSwIs.png?1

 

Trochę podejrzane, nie sądzisz? ;) 

 

  Ukryj zawartość

Znalezione obrazy dla zapytania hiszpaÅska inkwizycja

 

UPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SebeQ. napisał:

#Banicja :/ 

Za co, skoro na SS'ie widocznie widać, że owi gracze wygrali konkurs. Miałem świadomość tego jaki będzie młyn po opublikowaniu wyników, ale skoro wygrał uczciwie to nie miałem najmniejszych powodów do obaw.

Edytowane przez Black_Devil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Black_Devil napisał:

Za co, skoro na SS'ie widocznie widać, że owi gracze wygrali konkurs. Miałem świadomość tego jaki będzie młyn po opublikowaniu wyników, ale skoro wygrał uczciwie to nie miałem najmniejszych powodów do obaw.

Podrobić takie coś to kwestia 10 sekund. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin