Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[ME] Interior


DareK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Przed odejściem zacząłem robić interior i ostatnio postanowiłem go skończyć, patrząc na obumarcie map w projektach graczy.

Screeny: 

Zapraszam do wyrażenia swojej opinii poniżej, napisać co się podoba, ewentualnie co nie i jakie mógłbym wykonać poprawki.

————>  Zostaw like'a!  ↓↓

Edytowane przez DareK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś może nad tym aby stworzyć w jakimś programie do modelowania, dajmy na to 3ds max, model ściany z nową teksturą, który byłby 3 razy dłuższy niż te deski? Na pewno mapy zyskały by wiele na jakości bo już każdy rzyga tymi interiorami z desek, które zawsze wyglądają identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Duchnikovsky napisał:

Nie myślałeś może nad tym aby stworzyć w jakimś programie do modelowania, dajmy na to 3ds max, model ściany z nową teksturą, który byłby 3 razy dłuższy niż te deski? Na pewno mapy zyskały by wiele na jakości bo już każdy rzyga tymi interiorami z desek, które zawsze wyglądają identycznie.

Myślałem, ale ta tekstura jest na tyle uniwersalna ze nawet jeśli obroce ja o 90 stopni to nie będzie widać dużej różnicy, nie wiem jak byłoby w przypadku innej. Myślałem nawet o przekopiowania tekstury z tego budynku którego używałem w tym interiorze, jest dużo jaśniejsza i schludniejsza. niestety jest problem, nie potrafię nic z podmienianiem tekstur, eksportowaniem, importowaniem plików z gtasa wiec no

chyba ze ktoś byłby chętny mi pomoc to chętnie 

 

 

Godzinę temu, Nieznajomy*8472 napisał:

suabe jak zawsze dareczek

no wiemm :( 

Edytowane przez DareK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin