Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SebeKK., oskarżony przez Davio*


davio'
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @Davio*
Nick osoby oskarżonej: @SebeKK.
Powód napisania skargi: Zabranie pojazd z miejsca gdzie było troszku osób ( Giełda LV od 250.000 ) bez RP. Adept miał miejsce aby zrobić RP, gdyż nikomu on nie przeszkadzał, ale nie zrobił tego tylko od razu zabrał pojazd na lawete i na parking policyjny
Dowody: https://imgur.com/a/1c5XzJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącam bo to nie moja sprawa ale myśle ze to wszystko wyjaśni

§13. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SebeKK. napisał:

Było wystarczająco graczy żeby zabrać bez rp, gracze mi przeszkadzali blokując tutka, skacząc po lawecie. 

Jeden gracz ( KsiadzRydzyk ) Ci przeszkadzal, ale od tego jest komenda report. Osob w tym miejscu nie bylo duzo, bylem sam w Frakcji Sara na pracowniku I wiem ze w takiej sytuacji musisz zrobic RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin