Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

zrobie logo mascot


fusend
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nikogo oskarżać, ale przeczuwam że najzwyczajniej nie wykonujesz tych "mascot logo" tylko korzystasz z paczek, w których one się znajdują, przerabiając je lekko.
Aczkolwiek jeśli ty "tworzysz" grafiki powiem Ci, że ten cały pirat nieźle wygląda. Choć prosiłbym o nie refowanie i floodowanie tymi grafikami co chwilę, dosłownie co chwilę.

Edytowane przez PromeK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PromeK. napisał:

Nie chcę nikogo oskarżać, ale przeczuwam że najzwyczajniej nie wykonujesz tych "mascot logo" tylko korzystasz z paczek, w których one się znajdują, przerabiając je lekko.

Jak juz byś chciał mi to wmówić to poproszeni dowody te logo od kolegi wyżej jest dodane na dribble 2 lata temu a ja korzystamy z niego 4 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że nie chciałbym nikogo oskarżać, a ty mi tu wychodzisz z jakimś wmawianiem i dowodami. 
Coś mi tu ewidentnie nie pasuje albo za bardzo wziąłeś to do siebie, bo są to tylko moje przeczucia. No, ale tak jak wyżej napisałem, pozwolę sobie zacytować:  "Aczkolwiek jeśli ty "tworzysz" grafiki powiem Ci, że ten cały pirat nieźle wygląda."
Pozdrawiam cieplutko! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PromeK. napisał:

Napisałem, że nie chciałbym nikogo oskarżać, a ty mi tu wychodzisz z jakimś wmawianiem i dowodami. 
Coś mi tu ewidentnie nie pasuje albo za bardzo wziąłeś to do siebie, bo są to tylko moje przeczucia. No, ale tak jak wyżej napisałem, pozwolę sobie zacytować:  "Aczkolwiek jeśli ty "tworzysz" grafiki powiem Ci, że ten cały pirat nieźle wygląda."
Pozdrawiam cieplutko! :) 

Nie no spokojnie chce wytłumaczyć jakąś ta sprawę z tym logo ;! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin