Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kolo1324 mówi PAPA


PAPAJA2137
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pragne was poinformować że odchodze z serwera i najpewniej nie wróce przez następne kilka miesięcy. Do tego czasu na serwerze byłem w kilku frakcjach i udało mi sie dojść do elegy 1.8 z tune. 

Odchodze ponieważ bark mi chęci do grania na serwie i chce poprawić oceni. Do tego dochodzi egzamin na bierzmowanie i na moto. Czasem wbije i poodwalam z moimi kolegami.

 

@DreeY dzięki za szanse w SAFD powodzenia na liderce jest kontakt prawo s 10sek xD

@wojtas172 cześć powodzenia na serwerze i supporcie mamy kontakt przywódca roty moonben xD

@Suchy2132 powodzenia na suppie dzięki za wszystkie nałożone kary

@M4TT*998 najlepszy ziomek z 4lifa i najlepdzy drifter powodzenia w SAFD mordo mamy kontakt

@Kacperix3 powodzenia w SAFD i w administracji serwera miło było cześć

@Patryk182 powodzenia w safd pamiętaj PATOLA U KOLA jest kontakt

@Artizo powodzenia w SAFD i na v liderze straszaków cześć

@Purmur dzięki za szanse w TSA narka

@KiLLYouDeaD cześć dzięki wszystkie akcje w TSA

@Kubasny.cj widzimy sie w lolu mordo

@Placuszek widzimy sie w lolu mordo narka póki co

@Fus1oN dzięki za akcje powodzenia w życiu

@Sarius dzięki za odwalanie na pseudolu

Pozdrawiam całe safd i wszystkich których poznałem przez ten czas do zobaczenia. 

Kolo1324 zgłasza Status IV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin