Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[WYNIKI] Wyniki konkursu poszukiwawczego: Poszukiwanie Słońca !


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

Hej,

Z samego początku powiem, że nie spodziewałem się tak licznych osób, które wzięły udział w ów konkursie, zwycięzca jak wiadomo był jeden; co do akcji — był bardzo ciężki wybór — wasze akcje nie były aż tak powalające jak sądziłem, lecz koniec tego, przejdźmy do wyników :).

 

A więc, w konkursie poszukiwawczym "Poszukiwanie słońca" osobą wygraną jest: ....

No właśnie — tu był problem wybrać kogokolwiek, albowiem na e-mail konkursowy wpłynęły aż 2 maile, z czego te 2 niezwiązane całkowicie z konkursem.

Nie powiem, jestem zawiedziony — a zarazem szczęśliwy, a dlaczego? Fajnie by było, gdyby ktoś wyraził chęć udziału w konkursie, lecz musiałbym wyłożyć kasę ze swojej kieszeni; jako iż nie muszę wydawać ani grosze (gotówki serwerowej) to jestem zadowolony, bo chociaż na '-' nie wyjdę ;- ).

A żeby nikt mi nie zarzucał, że rzucam słowa na wiatr — proszę, o to wszystkie maile, które wpłynęły przez cały okres trwania konkursu.

LDLB5Uq.png

PS. PH, nie ja zakładałem konto; ))).

Słowami końcowymi, dziękuję każdemu kto choć przez chwilę chciał szukać pojazdów, jednak działania czy to administracji, czy frakcji pozostawiły zniesmaczenie u mnie, utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że na serwerze nie można przeprowadzić niczego, bo każdemu coś będzie przeszkadzać. Nie mniej jednak dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w tworzeniu konkursu.

 

Miłego dnia.

Edytowane przez Frixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin