Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pawelskyyy, oskarżony przez Fotarix.


ludolog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Fotarix

Nick osoby oskarżonej: Pawelskyyy

Powód napisania skargi: Niekompetencja i brak pomyślunku. Zaczęło się od tego, że przyjechałem na wypadek na wezwanie SAMDów. Zabezpieczyłem teren i czekałem na rozwój wydarzeń ze strony SAMD. Wypadek przebiegł pomyślnie, medycy zabrali poszkodowanego, a ja wezwałem waszą frakcje. Czekałem na lawetę +- 10 minut, ale to nie chodzi o ten fakt. Na screenie pięknie widać, jak wasz pracownik zamiast wjechać na teren wypadku jak cywilizowany człowiek, wolał wjechać pomiędzy pachołki tym samym blokując ruch. Nie odegrał RP z samochodem, mimo że się mnie o to nie zapytał. Rozumiem, że nie musicie odgrywać RP w miejscu zatłoczonym, ale w tym przypadku, kiedy specjalnie zostawiłem zabezpieczenie żeby miał pole do wykonania swoich czynności bez utrudniania gry innym. 

Dowody: https://imgur.com/a/clJrdWQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym wstępie dodam że , byłem na drugim końcu mapy i pomyliły mi się lokalizacje więc miałem prawo dojechać w tak długim czasie.

Nie chcę wojny z tobą Fotarix bo zawsze cię lubiłem

Przyznaje się do błędu , to się więcej nie powtórzy

 

ps. @Fotarix

utrudniłem komuś gre ?

czy nie wywiązałem się ze swoich obowiązków ?

bo jest pomiędzy tym różnica

jeśli są jakieś osoby które czują się poszkodowane niech się wypowiedzą tutaj..

 

 

Edytowane przez Pawelskyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pawelskyyy napisał:

Na samym wstępie dodam że byłem sam na służbie , byłem na drugim końcu mapy i pomyliły mi się lokalizacje więc miałem prawo dojechać w tak długim czasie.

Nie chcę wojny z tobą Fotarix bo zawsze cię lubiłem

Przyznaje się do błędu , to się więcej nie powtórzy

 

ps. @Fotarix

utrudniłem komuś gre ?

czy nie wywiązałem się ze swoich obowiązków ?

bo jest pomiędzy tym różnica

 

 

Czy utrudniłeś? Nie, bo zrobiłeś to w 10 sekund, ale sam fakt nieodegrania RP podczas wypadku już nie w porządku. Czy wywiązałeś się ze swoich obowiązków? I tak i nie. Z jednej strony zabrałeś auto, ale jednak z drugiej nie odegrałeś RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin