Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KONKURS] Wygraj Admirala 1.8 !


FockeWulf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie mówię rozpiszę się ale przepraszam za blędy ortograficzne piszę to wszystko na telefonie. 

Okej bez przedlużania odpowiadając na pytanie co bym zrobil z Admiralem 1.8 pewnie bym się pochwalił kolegą i byłym szczęśliwy. Potem bym nim jeździl z tydzień dodal jakiś fajny tuning i sprzedał. Lub bym zatrzymal na pamiątke z podpisem "Inv wygrany konkurs kc <3".  Ale pewnie sprzedam bo jak miesiąc temu gdy zaczynałem gre na najlepszym serverze 4Life to pojechałem do salonu zobaczyć jakieś auta któmi jeżdżą bogacze. I gdy wszedłem na drugię piętro w sf salonie obok portu. To zakochałem się od wejżenia w aucie Comet. I postanowiłem pierwszy raz zagrać na poważnie i kupić to auto. Bo głownie jeździłem mananą bez celu na pylifie nie polecam servera dostałem perma nie slusznie tam wracając do mojej weny oddwalałem głownie zwiedzałem mapę i bawiłem się w ubera. Aktualnie jeżdżę sunrisem 1.6 i chce go wymaksować i sprzedać i kupić moją miłość ale możę jak wygram. To zmienię plany i sprzedam sunrise a admirala wymaksuje. 

To tyle mojej weny liczę na wygraną starałem się nad tekstem i zajeło mi dużo czasu pisanie na telefonie.

 

Pozdrawiam całą administracje 4life i ludzi biorących udział w konkursię i życzę wygranej każdemu.

Pid w grze: 49996

Nick w grze: Hakamaki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin