Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na BiGfazii - oskarżony przez .Adrian


Amoniak69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: BiGfazii
    Data i godzina zdarzenia: godzina około 15:40, dzień 27 listopada 2018 roku
    Pełen opis sytuacji: Najpierw przyjechałem zapytałem się @BiGfazii jak dzień mija, mój samochód stał może 20 sekund, po czym razem z jego kolegą założyli mi 2 blokady. Zapytałem się co robią, bo według mnie samochód nie wystawał na drogę i był dobrze zaparkowany. Po tym SARA przyjechała i odholowała mój pojazd na Parking Policyjny.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  https://imgur.com/a/ZUVzAtS jest tu pare screenów

 

 Ja, .Adrian zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez .Adrian
..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zacznijmy od tego, że ta cała akcja nie trwała 20 sekund, tak jak Ty to napisales, tylko dobre 5 minut. 

Prosiłem Cię abyś odjechał, nie poskutkowało. 

Zacząłeś się ze mną klocic, że bezpodstawnie zakładam blokadę, czy jest tam parking? Chyba nie, więc nie wiem czemu piszesz tą skargę. Pojazd blokował mi możliwość suszenia w tym miejscu oraz zagrazal życiu i zdrowiu cywilom, którzy jechali w stronę Hasbury (inaczej w stronę spawnu)

Mysle, ze wszystko wyjasnilem, czekam na odpowiedź zarządu. 

Edytowane przez BiGfazii
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin