Cześć, cześć dziś z nudów postanowiłem zrobić logo świąteczne na forum serwera 4LIFE. Jest to moja pierwsza praca w Gimpie więc proszę o wyrozumiałość dopiero się uczę.  Wykonałem dwa rodzaje. 1. 2. Zapraszam do szczerej opinii.    Zapraszam również też do ocenienia tego wątku.