Cześć, cześć dziś z nudów postanowiłem zrobić logo świąteczne na forum serwera 4LIFE.
Jest to moja pierwsza praca w Gimpie więc proszę o wyrozumiałość dopiero się uczę.
Wykonałem dwa rodzaje.
1.
2.
Zapraszam do szczerej opinii.
Zapraszam również też do ocenienia tego wątku.