Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

MTA??


TheKruzii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio wpadłem na taką rozkmine. Ile w stanie jest wytrzymać MTA? Dla każdego z nas co tutaj grają to pewnie gra nostalgiczna, w której poznaliśmy wielu ludzi,z  którymi dało się pogadać i spędzić wolny czas, ale.. w końcu przyjdzie czas, że stracimy chęci do tej gry. Jest przecież bardzo duża konkurencja na rynku co do gier. Uważacie, że chociażby za dwa lata na serwerze będzie dalej 300-500-700 osób? a może zostanie tylko 100? Jakie macie zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz w tym mta osiągnąć, bo jeśli masz jasno wyznaczony cel to do niego dążysz natomiast po odhaczeniu celu Twoja chęć do gry na pewno spadnie bo wiedziałeś że grałeś tylko po to aby to osiągnąć :)
Na własnym przykładzie powiem że gdyby nie ludzie i charaktery z serwera to krócej wyglądała by moja podróż w świecie MTA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze teraz tak myślę i patrzę, że nie którzy gracze wracają do starych gry Ci młodsi oraz Ci starsi i stwierdzam,że MTA jeszcze postoi kręci się to tak jak wskazówka zegarka  odchodzą starsi przychodzą młodsi podczas gdy młodsi grają 30% z tych starszych wraca do dalszej gry :D taka jest moja opinia pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin