Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O VINCENTA 1.6


Grzanka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :) 

Dziś mam dla was konkurs na vincenta 1.6 z Białym licznikiem oraz Felgami <3 

Wyniki konkursu będą w piątek 30.11.2018

Co trzeba zrobić ?

Zalajkuj konkurs (Będę sprawdzał czy wygrany dał like)

oraz napisz w komentarzu dlaczego ty masz wygrać to autko :)

 A tutaj foteczki tego pięknego autka <3 

Edit 1:

Auto jest warte ok 17k tak dla sprostowania :)

 

 

Edytowane przez Grzanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja? To jest bardzo dobre pytanie. Jako iż, całkiem niedawno zaczołem grać na 4life to takie autko by mi sie bardzo przydało. Prawda nie jest  to auto najlepsze ani najgorsze, ale bardzo fajne. Podobaja mi sie auta typu BMW, a taki vicek bardzo przypomina bmw e30. Woził bym sie nim po cały SA, no wiadomo wozic sie takim autem to szpan na dzielni I wszystkie lachony moje.

                            Pozdrawiam:Kapixooon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kapixooon napisał:

Dlaczego ja? To jest bardzo dobre pytanie. Jako iż, całkiem niedawno zaczołem grać na 4life to takie autko by mi sie bardzo przydało. Prawda nie jest  to auto najlepsze ani najgorsze, ale bardzo fajne. Podobaja mi sie auta typu BMW, a taki vicek bardzo przypomina bmw e30. Woził bym sie nim po cały SA, no wiadomo wozic sie takim autem to szpan na dzielni I wszystkie lachony moje.

                            Pozdrawiam:Kapixooon

Tutaj macie przykład dobrej odpowiedzi + dla tego pana

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczgo Ja? To taki serial :D 

Dlatego ponieważ jestem w dołku finansowym. Przydało by mi sie to auto nie mam się czym wozić. Nie chce też kupować auta za 4,5k ,a to auto jest może nie drogie ale nie jest najgorsze. Bardzo mi się podoba wygląd tego auta. Woziłbym się szybko bo lubie szypko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie mówię rozpiszę się ale przepraszam za blędy ortograficzne piszę to wszystko na telefonie. 

Okej bez przedlużania odpowiadając na pytanie dlaczego ja mam wygrac Vinecnta 1.6 ponieważ bym się pochwalił kolegą i byłym szczęśliwy. Potem bym nim jeździl z tydzień dodal jakiś fajny tuning i sprzedał. Lub bym zatrzymal na pamiątke z podpisem "Grzanka wygrany konkurs kc <3".  Ale pewnie sprzedam bo jak miesiąc temu gdy zaczynałem gre na najlepszym serverze 4Life to pojechałem do salonu zobaczyć jakieś auta któmi jeżdżą bogacze. I gdy wszedłem na drugię piętro w sf salonie obok portu. To zakochałem się od wejżenia w aucie Comet. I postanowiłem pierwszy raz zagrać na poważnie i kupić to auto. Bo głownie jeździłem mananą bez celu na pylifie nie polecam servera dostałem perma nie slusznie tam wracając do mojej weny oddwalałem głownie zwiedzałem mapę i bawiłem się w ubera. Aktualnie jeżdżę sunrisem 1.6 i chce go wymaksować i sprzedać i kupić moją miłość ale możę jak wygram. To zmienię plany i sprzedam sunrise a vincenta wymaksuje.

To tyle mojej weny liczę na wygraną starałem się nad tekstem i zajeło mi dużo czasu pisanie na telefonie.

 

Pozdrawiam całą administracje 4life i ludzi biorących udział w konkursię i życzę wygranej każdemu.

Pid w grze: 49996

Nick w grze: Hakamaki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin