Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SELL] Sultana Combi 1.8 z Visu i UP1/3 !


adus12135
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sultan Combi
ID: 39218

Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: Kilka ka. ( Napewno,poniżej 10k )
Dodatki: Full Visu,możliwe do zamontowanie u tunera,czyli Zderzaki - przód / tył,Wloty podwójne,Wydech,Progi.Pojazd posiada,również felgi Ahab pomalowane za 5k przez moją osobę na kolor czarny,który idealnie komponuje się do białego lakieru sultana,tworząc świetnie prezentujący się kontrast.Sultek ma też licznik koloru złoto-bursztynowego. Dzięki up3 siedzi niziutko i wygląda przy tym bosko,a dzięki up1 pojazd ma niesamowite przyśpieszenie,i niezły v-max. Z racji tego,że Sultan standardowo ma napęd 4x4 up2 jest według mnie bezużyteczne,aczkolwiek jeśli ktoś lubi mieć napęd na przód,bądź tył to ten model jest już na tyle odpicowany,że myślę że warto dołożyć to 30k i sobie domontować.A no i Sultek posiada jeszcze Ogranicznik,żeby hamować szybciutko jego zapędy,bo naprawdę rozpędza się tak szybko,że czasem przyda się ten ogranicznik,żeby trochę go przystopować jakby nagle ktoś nam wyjechał niespodziewanie. 

Cena: 335k do drobnego ustalenia
Coś od siebie: Super furka,świetnie się prezentuje,ma niesamowite przyśpieszenie,miły w prowadzeniu,dobrze trzyma się drogi,generalnie Polecam!
SS’y: Dodam,jutro koło 17,bo dziś jest już naprawdę późno i nie chce mi się specjalnie mta otwierać.

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin