Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Profesora 4Ever*999


Girappa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego*: xWolfQ

Nick oskarżonego*: 4Ever*999

Powód skargi*:  Łamanie regulaminu SAMD, bezpodstawne degradowanie

Opis zdarzenia*: Pierwszą ważną rzeczą jest fakt zdegradowania mojego kolegi krapeq za 3 zawieszenia(https://imgur.com/a/fqNOLYY). Podczas mojej rozmowy z zarządem SAMD bronili się oni argumentem, iż jest w regulaminie punkt, który oznacza, że członek frakcji powinien zachowywać się na służbie i poza służbą odpowiednio, ale takiego punktu nie ma, więc był to ich błąd. Następnie nie był on poinformowany od zarządu, że za 3 zawieszenia jest degradacja(sam będąc w SAMD o niej nie wiedziałem) i nagle okazało się, że dostaje on degradacje oraz zawieszenie na 1 dzien za posiadanie trzech zawieszeń, co było niesprawiedliwe bo nie miał skąd wiedzieć, że takie coś istnieje, ponieważ takie coś w regulaminie nie funkcjonuje.

Następną ważną kwestią jest fakt łamania regulaminu. W regulaminie frakcji SAMD jest napisane(https://imgur.com/a/BvKky2j) i są tam trzy ważne słowa "włącznie z zarzadem", więc norme powinien wyrabiac kazdy oprócz lidera i vlidera frakcji. A podczas gdy jeszcze byłem w SAMD bardzo rzadko widziałem 4Evera na słuzbie, a żadnych usprawiedliwien od normy ani nic nie pisał. Niestety po rozmowie z zarzadem frakcji pewien punkt został usunety (https://imgur.com/a/hfzIVGq, lecz mam na szczescie zrobionego ssa) a jak dobrze wiemy w prawie polskim prawo nie działa wstecz, wiec ever powinien zostac ukarany za niewykonywanie swoich obowiazkow(normy).  

Następnie chciałbym się odnieść do Fakeowych odejsc z discorda, na które wiele osób się nabrało. Więc pewnego dnia Ever,SP,Flagler o coś się założyli i napisali bez sensu odejście i nabrali większośc osób w frakcji(Dowodem powinna byc usunieta wiadomosc na discordzie w kanale #odejscie).

Kolejną sprawa to  wyśmiewanie się z członków frakcji. Niestety, na to dowodów nie mam, lecz powinny być one w usunietych wiadomosciach na discordzie w okolicy dnia (12.11.2018r, kanał #offtopic). Po odejsciu SP z frakcji, mój kolega krapeq ubiegał się o lidera podjednostki JRGW, lecz 4Ever go wyśmiał a pózniej udawał, że nic do niego nie pisał.

Data zdarzenia*: 2/3 tygodnie w tył

Świadek: @krapeq

Dowód w postaci ss'ów lub logów*: Są w skardze

 

Edytowane przez xWolfQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, iż Członek Frakcji został zdegradowany podczas mojej kadencji jak i za pozwoleniem Dyrektora @Pitu.., pozwolę sobie na wypowiedź,

Gracz o nick'u @krapeq został zdegradowany na moją prośbę, zadaniem @4Ever*999 było tylko i wyłącznie napisane ogłoszenia. Dlaczego został zdegradowany ? Proste ! Nagromadziła się odpowiednia ilość kar wewnątrzfrakcyjnych, skutkiem tego była w tym przypadku degradacja, więcej.. karty pracowników frakcji od 2017 roku są "przystosowane" pod trzy zawieszenia, trzy ostrzeżenia. @krapeq za tych czasów był w SAMD, więc nie daję wiary, że nie wiedział o tym sposobie karania.. Zresztą jakie to ma znaczenie, chciał poodwalać, dostał karę, następnie PŁACZ jaki to @4Ever*999 jest zły i chcę wszystkich "uwalić", po tym Ratownik szczęśliwie postanowił opuścić frakcję. Najlepiej napisać, "poradnik dla idioty", "maksymalnie można otrzymać 3 zawieszenia, pamiętaj możesz dostać tylko 2 prawka !", więc jeśli chociaż w 10% potrafisz używać swojego mózgu powinieneś zrozumieć, że za zawieszenia raczej awans Cię/Was nie czeka :D

Edytowane przez Vesp3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, lecz według słów krapeq 'Za jego czasów degrad za 3 zawieszenia nie obowiazywal' a pozatym, skoro nie ma czegos takiego w regulaminie/systemie karania we frakcji takie coś nie powinno funkcjonować.

 

 

EDIT: To w takim razie moglibyscie sobie zrobic degrad za jedno zawieszenie, bo tak są karty pracownikow zrobione. A pozatym, nikt z członków SAMD( Wyłączajac glowny zarzad oraz zarzad) nie ma dostepu do tych kart, a wiec jak ktos jest nowy we frakcji to takich rzeczy moglby nie wiedziec.

Edytowane przez xWolfQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Vesp3r said:

obowiązkiem jest godnie reprezentować frakcję na służbie jak i poza nią.

I tutaj jest kolejny problem, rozumiem na służbie,ale poza nią? Z tego co się orientuje o jednym ani drugim nie ma w regulaminie a to właśnie go mają trzymać się pracownicy frakcji SAMD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do regulaminu dodamy punkt, którymi drogami może poruszać się Ratownik Medyczny, przecież to też nie jest sprecyzowane.

 

#EDIT: To co chciałem, napisałem.. 

Edytowane przez Vesp3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż jestem w zarzadzie SAMD oraz zostałem w pewnym sensie wplątany to się wypowien aby chociaż częściowo ci wyjaśnić sprawy o których napisałeś. Zacznijmy od tego, że każdy z SAMD był poinformowany, że ma godnie reprezentować frakcje na służbie jak i po za służbą. Tak samo każdy z SAMD doskonale wie, że jak dostanie karę serwerową obojętnie czy to na służbie czy też nie zostanie odpowiednio ukarany we frakcji. Dodatkowo pamiętajmy, że nie obowiązuje tylko nas regulamin SAMD ale też regulamin serwera i KSF. Co do krapeq jego zachowanie na pm było śmieszne i on doskonale o tym zdaje sobie sprawę. Ja miałem zastepcę w jrgw i to jego proponowałem na owe stanowisko. Nie wnikam czy 4Ever mu coś napisał czy też nie. Wiedzą to tylko oni i to jest ich sprawa a nie twoja. Co do odejść można cofnąć odejście do 24h tak więc nie koniecznie były to fake odejścia. Gdyż nie wiesz jaka była sytuacja to po 1 a po drugie po napisaniu tego odejścia zostało ono cofnięte z tego powodu, że uznaliśmy, że nie chcemy aby SAMD jednak mocniej podupadło bo był to ciężki okres dla frakcji SAMD. Więc skończ szukać dziury w całym. Co do zawieszeń każdy byl informowany o tym więc to nie było zaskoczenie, że otrzymał on degrada. Ale ta sprawa także nie powinna ciebie interesować bo jak się nie mylę nie było ciebie już chyba we frakcji i to nie jest twoja sprawa. Tylko to jest sprawa a zarazem interes krapeq i zarządu. Uważam, że krapeq chyba jest odpowiednio dorosły i nie potrzebuje adwokata aby wyjaśnić sprawę jak czegoś nie wiedział bo nie usłyszał lub coś. Regulamin jest jaki jest i powinien zostać poprawiony i z tym się zgadzam. Co do normy 4Evera uważam, że jest to sprawa lidera i to on powinien podjąć decyzję co zrobić z osobą z zarządu jeżeli jest ktoś mniej aktywny. Dodatkowo pamietaj, że w regulaminie jest, że zarząd ma prawo nagiąć czasem jakiś pkt regulaminu jeżeli uznają, że zaszła taka potrzeba. A pamietaj, że nie musisz wiedzieć czy się usprawiedliwił ktoś z zarzadu czy też nie. 4Ever mogł poinformować lidera, że będzie troche mniej aktywny. I to jest sprawa miedzy liderem a 4Everem i to oni wiedzą jak było. Myślę, że wyjaśniłem ci tą sprawę jasno. Rozumiem, że masz żal do 4Evera bo dostałeś bana na serwerze itp. Ale przemyśl swoje zachowanie. Wiem, że 4Ever jest specyficznym i młodym człowiekiem lecz jest ogarnięty i stara się by było dobrze w SAMD lecz jak każdy może popełniać jakiś błąd bo pamiętajmy, że każdy z nas jest człowiekiem i ma prawo do błędu. I sam xWolfq wiesz, że święty nie jesteś i też jak każdy z nas popełniasz błędy. Pozdrawiam ordynator chirurgii SP.

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin