Witam. Jako iż na serwerze siedzę bardzo mało (prawie wcale) postanowiłem zrobić konkurs na trochę pieniążków. Do będzie wygrania?: 1 miejsce: 50k $ 2 miejsce: 30k $ 3 miejsce: 20k $ Losowanie zrobię na stronie (www.random.org). Będzie polegało na tym, że wpiszę liczbę komentarzy od 1 do ilu będzie zgłoszonych. Wymagania do wzięcia udziału w konkursie: - Zaobserwowanie mojego profilu na forum (Jeśli już to robisz to dobrze). - Like pod tym postem.