Witam.
Jako iż na serwerze siedzę bardzo mało (prawie wcale) postanowiłem zrobić konkurs na trochę pieniążków.
Do będzie wygrania?:
1 miejsce: 50k $
2 miejsce: 30k $
3 miejsce: 20k $
Losowanie zrobię na stronie (www.random.org). Będzie polegało na tym, że wpiszę liczbę komentarzy od 1 do ilu będzie zgłoszonych.
Wymagania do wzięcia udziału w konkursie:
- Zaobserwowanie mojego profilu na forum (Jeśli już to robisz to dobrze).
- Like pod tym postem.