Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Infernus - raz jeszcze


DeltaRon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Starszy Administrator

Siema, raz jeszcze chciałbym przedstawić Wam nowego Infernusa.

OD RAZU ZAZNACZAM, ŻE NIKT NIE BĘDZIE ZMUSZANY DO TYCH ŚWIATEŁ!

Od ostatniego zdjęcia zostały one zmodernizowane, myślę, że bardziej wpasowują się w linie auta. Chciałbym Wam przedstawić pomysł, który powinien spodobać się każdemu.

Otóż Infernus miałby dwie wersje

1) Standardowa

2) Z światłami pop up

Właściciel mógłby zdecydować jaką wersje by chciał, a obecni posiadacze mieli by prawo do darmowej zmiany na wersje jaką chcą.

Tak by to wyglądało:

Q1lBJUR.jpg

Jak widać od lewej strony mamy standardowego Infernusa bez udziwień, środek to wersja Pop UP z wyłączonymi światłami, a prawa z włączonymi.

Tak prezentuje się to z bliska:

EjdVo8t.jpg

Dlaczego uparłem się na te światła zapytacie? Powody są dwa.

1) Infernus wzorowany jest na Hondzie NSX, a tam występują takie światła

yV8erJC.jpg

2) Ten samochód jest nudny, w tamtych latach takie światła były bardzo popularne. Według mnie nadają one charakteru temu modelowi.

Podsumowując:

Właściciel miałby do wyboru wersje standard i pop up

I co sądzicie o takim pomyśle? Proszę tylko o konstruktywną krytykę, nie będę tolerował chamstwa, robię do dla Was, a nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
1 minutę temu, Gutek napisał:

Jeżeli będą jeszcze inne warianty które są aktualnie to może być, ale wydaje mi się że rozstaw kół jest zpinkolony, strasznie wchodzą do środka auta. ;X 

To jest model testowy, a nie Infernus, pewnie dlatego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale dla mnie infernus powinien byc infernusem a rzeczy typu lapy nie powiny wyglądac jak ZR wiem że jestes fanem takich lamp jaki i samej ZR ale bez przesady co do sanego modelu nic nie mam jednak tak raczej mozna nazwac dziką wersje infernusa xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
2 minuty temu, PeQe napisał:

Nie wiem dlaczego ale dla mnie infernus powinien byc infernusem a rzeczy typu lapy nie powiny wyglądac jak ZR wiem że jestes fanem takich lamp jaki i samej ZR ale bez przesady co do sanego modelu nic nie mam jednak tak raczej mozna nazwac dziką wersje infernusa xd

Więc dla takiej osoby jak Ty wersja standardowa jak znalazł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że zastosowanie tych podmianek na serwerze byłoby dobrym rozwiązaniem. Zawsze znajdą się gracze, którym się to spodoba oraz tacy, którym to nie podejdzie. Jako, że podmianka ma swój urok oraz nawiązanie do pojazdu, na którym wzorowany był ów pojazd, to jestem za dodaniem tego na serwer. Podmianki na serwerze zawsze były atutem, znasz się na tym, wiesz co robisz i według mnie dodanie ich na serwer będzie jedynie plusem. Jak komuś się nie spodoba podmianka to zawsze może ją wyłączyć. Wydaje mi się, że po wprowadzeniu na serwer przynajmniej połowa infernusów będzie tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin