Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No to siema 4life - pożegnanie


Styksia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tej strony Aksamitna, moze ktos kojarzy, może ktoś pamięta

Na wstępie, chciałam podziękować ekipie 4life'a za stworzenie tak wspaniałego (może nie idealnego) serwera na którym spędziłam parę miesięcy. Mogę stwierdzić że były to bardzo fajne wakacje, niektórzy mówią że "wakacje z 4life". No cóż...u mnie jest to samo :D a więc pozdrawiam calutką ekipę serwerka.

 

No to po kolei :D

Na pierwszym miejscu radyjko 4music xd

Tutaj gratulacje dla @Styks . Jesteś pierwszym prezenterem którego słuchałam na serwerze :D świetnie się bawiłam przy twoich audycjach za co ci bardzo dziękuję z całego serduszka <3

 

Kontakt jest wiec super :D

Kolejnym ziomeczkiem jest @SeciaK . Troche nam sie kontakt popsuł ale nie mogłabym o tobie tutaj nie wspomnieć. 

The next one - @Orbit ty to rozwalałeś system w radiu razem z @MajSterTHC . Najlepsi (xD)

No... @.:XUBIT:. ty również mega audycje, zlociki na g1 cud miód i wisienki :D Raz nawet mogłam wybrać autko ;D Pozdrówka mordeczko ;*

 

Kolejną "rozrywkę" zafundowali mi panowie z SAPD

Mam tutaj na myśli pana aspiranta @ShataN . Braciszku kontakcik jest więc luz :D

@Teddy. TopModel wśród policji San Andreas :D

@c0veR ty również jesteś gdzieś na moich zdjęciach :D

Dziękuję panowie za foteczki (leżą w osobnym folderku ;*) 

 

SAFD...hmmm... No to lecimy 

Na pierwszym miejscu oczywiście @Fus1oN .

Ty dzbanku kochany bez ciebie bym nie poznała kolejnych świrów takich jak @Garnek. @Suchy2132 @Strancuu (dalej pamiętam ten znak cju i "proszę tu nie parkować). 

@Garnek. patelniaku ty xd gadało się troche na mumblu razem z @Remvik*. Podziękować za milutko spędzony czas :D

@Suchy2132 ty supporciku farciarski xd foteczka ze zlotu również jest kiedy miałam obstawe strażaków :D

@Strancuu no to z tym znakiem to wiadomo, (PS nigdy ci tego nie zapomne xd zemszcze się kiedyś), praktycznie sie nie znamy ale byłeś więc oznaczam :D

@Fus1oN ty ty ty ty :D co ja moge o tobie napisać? Xd właściwie tyle co nic. Nie no żartuję mordeczko, dzięki staruszku za spędzony czas na grze, jak i na fb. Kontakcik jest, i to nawet bardzo dobry (wiesz o co chodzi xD), jeszcze raz dzięki za wszystko :D

 

@Remvik* ciebie poznałam na mumblu, tego ze "mieszkam w budzie" z "psami" nie zapomne :D Kontakt mamy ;)

 

Co by tu jeszcze...

No tak! @Styks napisałam tylko o radyjku ale zapomniałam dodać iż fajnie sie odwalało twoim sultanem po San Fierro :D Robienie kuksu na audycji i opijanie się tymbarkiem po audycjach, "sprzątanie" sweeperow z dróg, mieliśmy śpiewać kolorowe kredki (zmusze cie do tego xd). Zarąbiscie spędzony czas z Tobą mordeczko, dziękuję ślicznie i ciesze sie ze nadal mamy kontakt :D nawet jeśli kiedyś troche sie sypalo.

 

Wspomnę również o @JuliaShaforostov . Ty to działałaś mi na nerwy dopiero haha ale wspomnę o tobie bo również byłaś częścią tej mini przygody na 4life :D

 

@Miksiu ciebie również poznałam na mumblu całkiem przypadkiem wchodząc na twój kanał xd Masz talent do bycia dżemem i konfiturką ale jest z ciebie good guy jak to mówią :D kontakt mamy a i mieszkamy całkiem niedaleko więc jak będzie czas to wpadaj somsiedzie ;D

 

@|EZ|Axel_Manning Szefu Szefciu Szefuniu Szefuńciuuu! Eksel, tobie dziękuję za przyjęcie mnie do tak cudownej i superowej organizacji jaką jest Ekipa Znicz :D Kontakcik mamy dobry więc myślę że nie zapomnisz czasem napisać ;)

 

@Xayah no siema Maty, ściąganie autek i naprawianie ich było uciążliwe ale trochę ci pomagałam, troche krótko ale cóż...nie zdawałam sobie sprawy z tego że moje życie sie tak potoczy i bede musiała odchodzic z gry i rezygnowac z funkcji vlidera. Ave mordeczko

 

Muszę tutaj oznaczyć pewnych ziomeczkow których zachowanie na mumble bylo dla mnie niezrozumiałe (xD) Otóż kochany supporcik @MaciekMaster @Jojtek01 @Shiruu wbijali do mnie na kanał po czym uciekali. Hmm...nie wiem panowie co wam odp....ło ale no pozdrawiam xD

 

@Jablonka kefirku ty :D kontakto jest ;v 

No i przyszedł czas na ciebie @MrRIV3LL ...co mogę o tobie napisac? Dzięki poprostu że byłeś :/ Oboje wiemy co chcę powiedzieć i co zawrzeć w słowie "byłeś"...najlepsze wakacje 2k18 były dzięki tobie, nie ma co ukrywać...pogadanki po nocach, rozmowy 24/7 bez końca, łamance językowe i co jeszcze tylko nam strzelilo do łba...Dzięki, poprostu dziękuję.

 

Myślę ze to wszystko. Jeśli o kims zapomniałam to przepraszam, ale pozdrawiam cieplutko. 

Trzymajcie sie ziomeczki, hej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin