Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na |YT|Scyrix - oskarżony przez Wenexis


Wenexis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @|YT|Scyrix
    Data i godzina zdarzenia: 07.12.2018 / 18:20 ~
    Pełen opis sytuacji: Stoje obok mecha normalnie, policjant @|YT|Scyrix naprawial auto. Stalem drugi w kolejce przed jakims typem no i czekam i czekam policjant bieg do samochodu ktos mnie z tylu popchnal i uderzajac policjanta , odjechalem bo oczywiscie policjant wszystko mogący, moglby uzyc broni i mn zabic. Odjechalem nic. Wyjechal policjant z mecha, pojechalem w stronę sweeperow (akcja była w SF  mechanik obok lotniska). Policjant pojechał za mną dobra git. Nagle funkcjonariusz nakazał ci sie zatrzymac. No to taktycznie poscig i ucieczka. Zrobiłem kólko dookola mecha i nagle totalnie nie wiem kto przebija mi opony. Odlozylem auto z przebitymi oponami i przesiadlem się do kolegi auta. Bo to raczej nie jest zabronione zeby przesiasc sie do innego typa. Policjant na sluzbie powinien celowac w opony czy w czlowieka za kierownica ? gdzie tu logika ? w kolejnym aucie przebił opony i tyle ma to gdzies a ja potem musze bulić bo opony i pp. Policjant myślę że za dużo sobie pozwala. To jest pewnego rodzaju role play. Czytajacy wyobraz sobie sytuacje gdzie zatrzymuje cie policjant bo byles poszukiwany wyjmuje klame. Celuje w ciebie policjant czy w opony ma celować ? Nie pozdrawiam @|YT|Scyrix, Dodatkowo oczywiscie pojazdy na pp i wiezienie 60 minut. 0IQ plays
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  Nie mam zadnego dowodu screenow filmiku nic. Ale jesli scyrix bd to czytał to niech się przyzna jak to było i przedstawi swoją wersję zobaczymy jak to bedzie. Chyba ze bd sie bal i tyle. Na rekrutacje policjantow powinny byc robione testy na IQ. Bo w tym przypadku to nie było inteligentne. Wiem Scyrix że gdybyś mnie nie złapał to byś nie odpuścił ale przebijać opony to tez chamsko typie ! 

Edytowane przez Wenexis
Dodatek od sb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz posłuchaj mnie człowieku o wysokim poziomie inteligencji.

Taranowales kazdego dookoła w mechaniku przy czym staranowałes mnie co jest uznawane jako napaść na funkcjonariusza , dałem ci 2 szanse bo raz we mnie wjechales i nic nie zrobiłem lecz po 2 razie prowokowania włączyłem za tobą sygnały po czym zaczełem cie poprostu gonić , Jak sie przesiadałes do kolegi no to dostaliscie w opony co jest normalne , napadłeś na mnie po czym uciekales 2 pojazdem! Jak bym celował w ciebie to bym cie zabił. Więc prosze patrz na to co piszesz.\

Również mówisz że chamsko jak przebijam opony ? Chamskie było to jak ja i pare osób zostało przez ciebie staranowane. 

Już o twoim IQ nie będe sie wypowiadł bo sam sie dałeś złapać więc prosze nie oceniaj mojego IQ bo nie wiesz kim tak naprawde jestem. 

Robiłem wszystko według regulaminu SAPD , przy czym ani razu go nie złamałem goniąc ciebie. Przed napisaniem skargi zapoznaj sie prosze z nim iż frakcja jest odwzorowywana na styl amerykanski i jak by cie gonił kto inny co ma uprawnienia do M4 to pewnie bys stracil wszystkie opony a nawet zycie ( oczywiscie wirtualne ) 

Tyle odemnie nie ma co tu wiecej wyjasniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy sie tak tłumaczy , skoro twierdzisz ze jestes nie winny to dlaczego uciekales ? No widzisz gdybys nie uciekal to moze by sie to jakos wyjasnilo ale ja niewiedzialem ze ktos cie popchnal dlatego to jest tylko i wyłącznie twoja wina że chciałes sie popisac i po uciekac...

Wiecej sie nie bede wypowiadał bo to jest żenujące , czekam na wypowiedz zarządu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły wzór + brak dowodów +

16 godzin temu, |YT|Scyrix napisał:

Taranowales kazdego dookoła w mechaniku przy czym staranowałes mnie co jest uznawane jako napaść na funkcjonariusza 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin