Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Romek_


FILIP*998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Romek_
    Data i godzina zdarzenia: 09.12.2018r. godz: 17:00
    Pełen opis sytuacji: Wyjeżdżałem od mechanika a tu nagle @Romek_ robi drifta tyłem lawety i wjechał we mnie. Bez sensu po prostu, taki policjant. Jeśli normalny człowiek wjedzie w policjanta to jest dym a jeśli on w kogoś wjedzie to nikt na to nie patrzy. Może inne auta też się psują i naprawa kosztuje??? 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Nie mam bo zrobił to i szybko odjechał nie zdążyłem zrobić SS!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem w kolejce, a ty pchales mi auto i biegales dookola lawety, potem wsiadles do niej i musialem cie prosic abys wyszedl. Po chwili gdy bylem juz 1 w kolejce a tobie sie naprawilo auto to probowales wyjechac a moja laweta byla na barierkach dzieki tobie, bo ja popchnales. Wyjezdzalem na wstecznym i w nikogo nie uderzylem, bo nikt za mna nie jechal a to Ty byles przede mna, wiec jak moglem w ciebie uderzyc?  @Kosterek53 byl ze mna wtedy na sluzbie i wie jak bylo. 

Dodam rowniez ze to pozniej ty mnie potraciles i zjechales ze mnie gdy zeszlo mi polowe HP a potem obrazales za co zostales juz i tak ukarany. A co do DM pojazdem to mam screeny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po pierwsze @Romek_ nie robił żadnego drifta tylko stał w kolejce do mechanika.

Po drugie napisałeś w dowodzie że odjechał tylko pytanie Gdzie niby? Stał ciągle w kolejce i czekał na swoją kolej.

Po trzecie zacząłeś biegać wokół nas kiedy twój pojazd był naprawiany, wskakiwałeś na lawete oraz do niej wszedłeś gdy ja poszedłem do Nopka i gdy twój pojazd był gotowy biegłeś po niego i tym samym wepchnąłeś lawete na barierki. 

Po czwarte gdy cofałeś to przytarłeś lawete a w tym samym momęcie @Romek_ wjeżdżał do mechanik.

Po piąte gdy twój pojazd uległ uszkodzeniu nagle rzuciłeś się z tekstami że to on Ci popsuł auto i żeby za to płacił. Gdy my Tobie powiedzieliśmy że to nie z naszej winy ty stwierdziłeś że zaczniesz robić dm pojazdem.

Po szóste kiedy supporter się tepnął i zabrał Ci prawo jazdy zacząłeś wyzywać nas .

Całe zajście może również potwierdzić @NopeK który był przytym.

 

Edytowane przez Kosterek53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin