Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkursik


Damianeg.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z racji tego, iż nadchodzą Święta, postanowiłem zorganizować konkurs o jakieś tam pieniążki. Do wygrania w dzisiejszym konkursie jest 50k.
Zwycięzców będzie 3, co wiąże się z tym, że nagroda zostanie podzielona na 3 części. 
1 Miejsce - 25k
2 Miejsce - 15k
3 Miejsce - 10k

Wyniki konkursu, myślę że będą w niedzielę ok. godziny 20. Zależy też to ode mnie, ponieważ nie wiem czy będę miał czas.
Aby wziąć udział w losowaniu, należy:
Zostawić tutaj like'a
Zaobserwować profil
//Neguje z celem charytatywnym oraz szlachetną paczką, przeglądałem strony i nigdzie nie ma płatności PSC..
W takim razie, jesli tutaj będzie brało udział minimum 80 osób, robię losowanie na PSC o wartości która poznacie jak będzie własnie osiągnięty minimalny próg, czyli 80 osób.

Powodzenia!
// Jeszcze jedno, jesli ktos znajdzie jakąs stronke gdzie można pomóc dzieciakom bądź wpłacić na jakis cel, proszę tutaj podesłać.

 

Edytowane przez Damianeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin