Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Telefon do 700/750zł


Lukasz1393
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuj innego telefonu niż Samsung i Sony...... inne to jakieś kupy. Ja mam sony xperie m2 juz 2 lata i 0 problemow kup sobie Z, Z1 najwyżej dołożysz jakieś gorsze,lub M2 super telefon. Innych nie kupuj jakiś phonow bo drogie a nic tam takiego nie ma.

 

Pozdrawiam Lotos/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, miałem ten sam problem w grudniu. 

Teraz dzięki D@rkowi mądrze wybrałem, nie bój się i bierz P8 lite.

Wszyscy będą pisać, że m4 aqua, J5 lepsze.. Ale to są ludzie, którzy nie mieli tego telefonu w dłoniach.

P8 lite ma tylko jedną wadę.. Troche słabą baterię, ale mi to nie przeszkadza. 

Przegania wszystkie inne telefony w tej kategorii cenowej, nie wahaj się i bierz P8 Lite.

Jeśli chcesz jakieś ss'y z P8 Lite, albo nagrania to mów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci poradze kupic iphone 5s© nie bedziesz zalowal od kogos na olx kupisz za te pieniadze uzywany w znakomitym stanie.:)

Nie ma szans, żebyś za taką kwotę kupił ten telefon w tym stanie. Jak chcesz naprawdę stan idealny, to ok 1000-1200zł musisz mieć i to musisz na dobrą okazję trafić.

 

Osobiście też polecam Iphone'a 4S, bo mimo swojego wieku daje radę, a aparat też jeat świetny ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin