Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na St4siek - oskarżony przez Redukszyn


Redukszyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Należyta treść tematu: Bezpodstawne ukaranie oraz nieprawidłowe postępowanie przy zakładaniu blokady. 

 

   Nick funkcjonariusza: @St4siek
    Data i godzina zdarzenia: 13.12.2018, godz 22:30
    Pełen opis sytuacji: A więc tak. Wracałem autem z giełdy SF (pod autostradą). Jechałem na spawn, zjeżdżając z autostrady przejeżdżałem obok Burgera, po czym na kolejnym skrzyżowaniu w lewo w kierunku spawna i nagle dostałem mandat, zrobiłem błąd, że nie zrobiłem screena bo oskarżonego nie było w ogóle widać. Dopiero gry się wróciłem dojrzałem go po przeciwnej stronie skrzyżowania, pomijam fakt, że nawet nie mijałem go i nie miałem prawa zobaczyć (jak skręciłem na skrzyżowaniu był za moimi plecami w znacznej odległości). Po tym jak się wróciłem, zatrzymałem auto na awaryjnych na poboczu i zacząłem dyskusję na ten temat z oskarżonym. Nie potrafił mi nawet wskazać miejsca, w którym mnie ustrzelił. Po chwili konwersacji założył mi blokadę na koło, po chwili kazał odjechać autem bo wlepi mi mandat, choć na kole była nadal blokada, nalegał żebym odjechał choć nie miałem fizycznie takiej możliwości, bo nie zdjął mi blokady. Dodatkowo napisał "odjedziesz?" a później twierdził, że napisał "odejdziesz?". Po kilku minutach zakuł mnie w kajdanki, wpakował do radiowozu i wpakował mandat 500pln za OBRAZĘ FUNKCJONARIUSZA. Pomijam już fakt, że założył mi blokadę na koło w momencie, gdy siedziałem w aucie, niestety screena nie zrobiłem.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Screenshoty.

  Ja, Redukszyn zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Redukszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak zaczynamy.

1. Co do tego mandatu co "suszyłem" To prawdopodobnie nie trafiłem w osobę co jechała autem koło mnie tylko trafiłem w ciebie, To nie oznacza faktu że przekroczyłeś prędkość, gdybyś jej nie przekroczył nie dostałbyś mandatu.

2. Przyjechałeś do mnie z autem rozwalonym bez zaciągniętego ręcznego i  wyszedłszy z samochodu zacząłeś się kłócić ze mną. A auto stało jak dla mnie porzucone bez ręcznego więc założyłem blokade co widać na SS.  

3. A co do tej zniewagi funkcjonariusza to podaje logi. Mnie tymi słowami bardzo uraziłeś.

Spoiler

[2018-12-13 22:29:12] [Output] : Redukszyn [48]: Jaki ulung.

[2018-12-13 22:24:55] [Output] : Redukszyn [48]: Co za mózg. X DD

[2018-12-13 22:25:01] [Output] : Redukszyn [48]: Skąd takich biorą.

 

( logi nie są w kolejności)

4. Te twoje słowa "po chwili kazał odjechać autem bo wlepi mi mandat," To pisałem ci że wlepię ci mandat za to że mnie tak obrażasz. A nie dlatego że nie odjechałeś. I do tych słow co pisałem czy odjedziesz chodziło mi żebyś odszedł.

5. Popraw wzór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego założyłes mi blokadę w momencie gdy byłem w aucie? 

Według Ciebie pytania to kłótnia? 

Słowo ODJEDZIESZ nie równa się z ODEJDZIESZ. 

Żeby moje słowa były bardziej obrażające, niż postępowanie Twoje w moim kierunku jest śmieszne. Bo odwaliłeś amatorszczyzne i nie potrafisz się przyznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Redukszyn napisał:

Ale po raz drugi powtórzę, że nie jest to kłótnia a próba wyjaśnienia tej sytuacji w której, nie postąpiłes fair wobec mnie. 

Powiedz, gdzie postopiłem źle z tobą?. Przekroczyłeś prędkość i dostałeś za to mandat. Gdybyś nie przyjechał do mnie i byś mnie nie obrażał to auto by nieoposzło na pp i byś niedostał mandatu za zniewage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie rozumiesz sensu skargi. Wymagałeś bym odjechał z blokadą na kole, pomijam fakt, że zakładałeś mi ją w momencie gdy siedziałem w aucie a tak NIE MOŻNA robić. To niezła obraza w takim razie, nie udawaj, że słowa opisujące to co o Tobie myślę są tak bardzo obrażające, tak samo moje słowa odnośnie "Skąd Cie wzięli." odnośni się do tego, że nie postępujesz kompetentnie w stosunku do innych, w tej sytuacji do mnie. Weź się nie zdenerwuj jak zakładasz mi blokadę gdy siedzę w aucie, po czym każesz mi odjechać gdy ta blokada JEST ZAŁOŻONA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin