Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na funkcjonariusza [nie znam nicku] - oskarżony przez |JANG-TEAM|Dazerek


Dazerek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick funkcjonariusza:

Nie wiem dokładnie nie widziałem, niech każdy z sapd lepiej to zobaczy który był o godzine 17 na serwerze obok lv na drodze [nizej wyslalem ss w ktorym dokladnie miejscu] proszę o honor tego z sapd i żeby się przyznał :) 

 Data i godzina zdarzenia

14.12.2018 jakoś tak 17

 Pełen opis sytuacji:

No se jechałem normalnie autostradą obok lv [nizej ss którą] jakoś tak 180km/h no i owy nieznany funkcjonariusz dał mi prosto pod koła kolczatki nie zdążyłem wychamować i mi się przebiła jedna opona, gdy napisałem "co ty odwalasz" od razu usunął kolczatki i odjechał, admin niestety fixa nie chciał dać. Proszę żeby owy sapd się przyznał i zabrano mu permisje do kolczatek lub minusie. Proszę  LIDERA o ogarnięcie całego sapd jedni typy w ogóle nie ogarniają drudzy nawet rp nie umią a trzeci za to ortografii gdy jeżdżą sobie bulletem... TOTALNY NIE OGAR SAPD

 Dowód, który to potwierdza całe zajście

dokładne miejsce gdzie to było : https://imgur.com/a/SHJTkQi

 

Ja, |JANG-TEAM|Dazerek  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składaniaskargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.  

Edytowane przez |JANG-TEAM|Dazerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzoru dalej nie ma ale wypowiem się. Więc tak był prowadzony pościg, już nie pamiętam za kim i sytuacja wyglądała tak że pojazd ścigany jechał w moją stronę i postanowiłem rozłożyć na drodze blokadę manualną w postaci kolczatek. Widziałem Cię jak jechałeś Blistą od strony Kompo LV w strone KSF autostradą i nagle zawróciłeś obok mnie i driftem wjechałeś sobie w kolczatki. Nie jest to moja wina lecz sprawę pozostawiam dla @SandPower'a, jeżeli będzie mi kazał zwrócić pieniądze za te opony niech stracę mogę Ci oddać.

#EDIT
Wypowiedziałem się na skargę bez czytania tego:

Spoiler

sRxpp88.png

[...] chwilę po przeczytaniu tego postanowiłem na skargę odpowiedzieć troszeczkę więcej.
Niby jechałeś 180 i nie zdążyłeś wyhamować? Będąc szczery to nawet nie wiem czy ta twoja Blista zapewne 1.6  180km\h to nie jedzie.

Spoiler

BtwfmDJ.png

Przez taki odcinek trasy:

Spoiler

Q09ktSG.png

Nawet sam Infernus 2.2 FT przez ten odcinek rozpędził się do nie całej prędkości 150km/h

Spoiler

H4Cz383g.jpg

Moja blokada została wykonana tak:

Spoiler

nZ61FuX.png

A twój manewr kiedy zawróciłeś w moją stronę z prędkością "180km\h", wyglądał tak:

Spoiler

QR3PjR6.png

Więc widzisz kłamstwo ma krótkie nogi, i z tym co napisałem " Nie jest to moja wina lecz sprawę pozostawiam dla @SandPower'a, jeżeli będzie mi kazał zwrócić pieniądze za te opony niech stracę mogę Ci oddać.", za te wszystkie kłamstwa już nic Ci nie zamierzam oddać. Miłego wieczoru.

W ciągu dalszym czekamy na werdykt końcowy @Skipciu oraz @SandPower

 

 

Z poważaniem D@mian

Edytowane przez D@mian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się do twojego pierwszego zdania, hmm pomysł trochę napisałem że jadę 180km/h wyslales screena ile blista jedzie na którym WIDAĆ jak z up1 jedzie 180 wystarczy ruszyć mózgiem ;) Po drugie nie widziałem żadnego typa który jechał w twoją stronę nawet na mapce, tak zawrocilem do ciebie ale to był dłuższy dystans proszę o nie kłamanie :) dalej nie wiem czy to ty bo nie masz HONORU  się przyznać do błędu... nawet mnie nie przeprosiłeś za to, żałosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to co napisze ale boli mnie twoja głupota ty nie jechałeś np od ronda LV w moją stronę tylko zawróciłeś obok mnie jadąc od Komponentów LV i twoja blista nawet 2.2 FT nie rozpędziła by się tak szybko jak przez ten odcinek jak zawróciłeś w moją stronę bo tak jak Ci wyżej napisałem sam Infernus 2.2 FT rozpędził się do nie całej prędkości ~150/160lm\h i po co Ci te kłamstwa, pomyśl ziomek i po 2 jak mogłeś go widzieć jak napisałem Ci że jedzie w moją stronę i nagle zjechał z autostrady LV i pojechał w stronę SF za co mam Cie przeprosić za to że wjechałeś w już rozstawione kolce i tak to był ten odcinek trasy co Ci pokazałem jak dla mnie jesteś żałosny tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet i to co ma prędkość do tego XDD bo probujesz sie tym wybronić ale ci się nie udaje po drugie jeśli wiedziałeś że typek zjechał z drogi TO PO CO rozstawiałeś kolczatki? Dalej używaj tych swoich argumentów co nic nie znaczą, co dalej wymyślisz? Że może mnie nie widziałeś na drodze ŻE JADĘ prosto w twoje kolczatki, jeśli byś rozłożył kolczatki 3 sekundy pozniej to nic by nie było, mówisz sam że taki krótki odcinek, to jak mnie widzisz a nie typa to po co rozstawiasz? hmm zastanówmy się może teraz z twoją głupotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tyle jesteś dla mnie smieszny strasznie podnosisz mi ciśnienie i w dodatku bardzo kłamiesz ja tyle co chciałem napisać napisałem 

@Skipciu @SandPower

Chciałem dodać że ja w porównaniu do Ciebie nie mam takiej bujnej wyobraźni do kłamania, czekam na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wzór jest dobry taki sam mi podałeś na privie, gdzie widzisz problem?

Znów twoja odpowiedź nie ma sensu cytuje "No to wkońcu wjechał w kolczatki czy specjalnie driftem?" Typ mi rozstawil kolczatki może okularów nie miał akurat wtedy ja zahamowalem driftem opona poszla A on ani słowa przepraszam ani nic A później z swoich pieniędzy płacenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin