Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Opowiadamy historie z naszego życia


dawidxek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi w zabawie? Zasady są bardzo proste, w sumie wystarczy przeczytać tylko nazwę tej zabawy i już wszystko wiadomo co i jak :D

Zacznijmy ode mnie, a o to moja historia.

Sytuacja wydarzyła się sporo lat wstecz. Chodziłem wtedy do 3 klasy podstawówki i jak co dzień musiałem chodzić do szkoły. Obok mnie mieszkał mój dobry kolega, po którego codziennie przychodziłem rano i szliśmy razem do szkoły. Gdy już byliśmy blisko tego miejsca zauważyliśmy nieprzytomną panią na chodniku przed pasami. Z racji takiej, że nie mieszkam w dużym mieście i nie ma tu dużo mieszkańców, nie było prawie nikogo do pomocy. Musieliśmy sobie wtedy jakoś sami poradzić, ale żaden z nas nie wiedział co zrobić w takiej sytuacji. Trochę spanikowani pobiegliśmy do szkoły po jakiegoś nauczyciela i wróciliśmy w to samo miejsce. Nauczyciel udzielił poszkodowanej pierwszej pomocy i zadzwonił po karetkę. Kobieta została zabrana do szpitala, a my wróciliśmy na lekcje. Następnego dnia okazało się, że ta Pani zmarła w szpitalu prawdopodobnie przez atak serca albo jakąś inną chorobę, ale niestety tego do końca nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Był bal w przedczkolu.Nie miałem stroju.Mama mi wpożyczyła ten strój spider mana.No to tam sie ubieram później tanice tanice w tym przedczkolu a potem  zachciało mi się sr**ć.Pani nie było bo gadała z jakimś rodzicem a ja ją szukałem.No i zesrałem się w ten strój xDDD.gó**o miałem w nogawce.Szedłem powoli do kibla by mi  te gó**o nogawką nie wyleciało.Gdy stałem już przy kiblu chciałem  te gó**o wrzucić do kibla.Ale gó**o mi upadło na podłoge.No i palcami włożyłem te gó**o do kibla.Ja otwieram kibel ide w strone umywalki a tam typ idzie a ja mam rece od gówna i ja se myśle ale wstyd chłop wychodzi z kibla z obsranmi  rękami.Więc myje te ręce  i uciekam szybko tam na te tanice to wszystko dziękuje.PS Nie mowilem wtedy mamie ze sie zesralem i taki obsrany stroj do wypozyczalni oddala mama xDDDDDDDD

@WhiteMEN[AFK]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DzikaMenda napisał:

Był bal w przedczkolu.Nie miałem stroju.Mama mi wpożyczyła ten strój spider mana.No to tam sie ubieram później tanice tanice w tym przedczkolu a potem  zachciało mi się sr**ć.Pani nie było bo gadała z jakimś rodzicem a ja ją szukałem.No i zesrałem się w ten strój xDDD.gó**o miałem w nogawce.Szedłem powoli do kibla by mi  te gó**o nogawką nie wyleciało.Gdy stałem już przy kiblu chciałem  te gó**o wrzucić do kibla.Ale gó**o mi upadło na podłoge.No i palcami włożyłem te gó**o do kibla.Ja otwieram kibel ide w strone umywalki a tam typ idzie a ja mam rece od gówna i ja se myśle ale wstyd chłop wychodzi z kibla z obsranmi  rękami.Więc myje te ręce  i uciekam szybko tam na te tanice to wszystko dziękuje.PS Nie mowilem wtedy mamie ze sie zesralem i taki obsrany stroj do wypozyczalni oddala mama xDDDDDDDD

@WhiteMEN[AFK]

XDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zanim poszedłem do przedszkola to normalnie korzystałem z toalety, ale pewnego dnia starszy brat powiedział mi że jak pójdę zrobić dwójkę to wyskoczy ręka i mnie porwie od tamtego momentu nie chodziłem do ubikacji. Pomyślcie gdzie się załatwiłem, A więc w tamtym okresie załatwiłem się do wiadra xd potem jak jechałem na zieloną szkołę w 3 klasie podstawowej chciało mi się dwójkę i nie miałem wyboru i zrobiłem tą dwójkę na Małysza 

Tak wiem chora akcja na początku było mi głupio gadać pisać czy słuchać A teraz to mam beke z tego i opowiadam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin