Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sartinek - oskarżony przez ShataN


ShataN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Sartinek
Data i godzina zdarzenia: 16.12.2018 21:00
Pełen opis sytuacji: Więc tak stało parę samochodów pod HQ, oraz ludzie na samochodach, którzy pisali "żeby oddać Yaskiego." Nagle podjechał funkcjonariusz "Sartinek", po czym stanął na poboczu, wyszedł z pojazdu i z bronią podszedł do mnie. Podchodząc do mnie nagle mnie zakuł bezpodstawnie i wsadził do radiowozu pod pretekstem "wpisu w komputerze". Z tego co wiem, najpierw trzeba wylegitymować cywila, czyli podać dokumenty, itd. Napisano mi, że posiadam jeden wpis, raczej z jednego wpisu nie mogłem dostać np. "listu gończego" i nie mógł mnie rozpoznać po twarzy czy po czym kolwiek. Dodam, że nie uciekałem ani nic tylko w tamtym momencie stałem sobie w miejscu. Za zwykły wpis dostałem 20 minut więzienia. To tyle z mojej strony, dowody niżej.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

 

 Ja, ShataN zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przejdę od razu do pościgu który zaznaczam odbył się tego samego dnia i zakończył się waszą przesiadką do Helikoptera.

Uciekałeś tym samym pojazdem na którym stałeś, w tym samym skinie (Ubiorze) wiec nie mów że nie mogłem cię rozpoznać.

Co do broni to był to zwyczajny missklick przy pisaniu na chacie frakcyjnym i od razu gdy zorientowałem się że mam Broń ostateczną w dłoni zmieniłem ją na suszarkę. (Widać to na ss)

+ https://imgur.com/a/pMtWPwQ    

Byłeś w SAPD i dobrze wiesz że wpis za ucieczki nie jest zwykłym wpisem wiec nie dziw się że dostałeś 20min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin