Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na D@mian oraz CampeQ - oskarżony przez veyN.eZ


perra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @D@mian @CampeQ
    Data i godzina zdarzenia: Chyba 15.12.2018r. Godzina nie wiem.
    Pełen opis sytuacji: Otóż tak mój dobry znajomy, tutaj nicku nie podam, postanowił zrobić pościg. Zobaczył Sultana z SAPD, po czym owy sultan wszczął za nim pościg. Jako, iż @CampeQ siedział na G w pojeździe zaczął go gonić @D@mian. Z tego co byłem w SAPD mówiono mi, że nie można robić pościgów jako Police Officer II pościgów pojazdem rangi wyższej o kilka stopni nawet jak osoba z zarządu siedzi na pasażerze. Sultan był za moich czasów od rangi Detective I, a chyba owy funkcjonariusz nie ma owej rangi. Moim zdaniem @CampeQ, jak i @D@mian powinni zostać ukarani. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://zapodaj.net/86ef9ba1272e2.png.html https://zapodaj.net/55bbbe31a5513.png.html 

 

 

Jakim cudem możesz odrzucać słuszne skargi? Byłem w sapdach tydzień temu :)Police Officer II @v3niX odchodzi z frakcji na własne życzenie. 11 grudnia. 

 

 

 Ja, veyN.eZ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 
Edytowane przez veyN.eZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę frakcję = moje zasady. Skarga nie jest słuszna = to ją odrzucam. 

Ale dobra, odniosę się. Command Staff jest drugą najważniejszą dywizją we frakcji oraz pełni funkcję "zarządowe". Członek Command Staff może wydać pozwolenie nawet cadetowi na poruszanie się dowolnym radiowozem. To czy to pozwolenie jest słuszne ocenia główna dywizja, czyli Executive Staff. W tym przypadku uznałem, że członek Command Staff nie złamał żadnego z postanowień.

 

Edytowane przez Skipciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin