Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sartinek - oskarżony przez ShataN


ShataN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Sartinek
    Data i godzina zdarzenia: 21.12.2018 22:30
    Pełen opis sytuacjiNie zostałem wypisany z komputera, przez co znowu trafiłem do więzienia na 25 minut. Dnia 16.12.2018 o godzinie 21:00 zostałem wsadzony do więzienia przez funkcjonariusza "Sartinek" (nawet skargę w tym dniu napisałem, w której wsadził mnie ów policjant do więzienia na 20 minut)

Spoiler

 


    Dowód, który to potwierdza całe zajście

Spoiler

7c65f86184aaf.png

 Ja, ShataN zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wina leży po mojej stronie, iż funkcjonariusz, który jest oskarżony poprosił mnie o wypisanie Cię z komputera, gdyż nie było go na serwerze. Oczywiście zgodziłem się i nie mam pojęcia co się stało, czy mój internet poległ, czy po prostu najzwyczajniej zapomniałem. Czasu Ci nie oddam, tak więc przyjmę każdą karę. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, CampeQ napisał:

Witam. Wina leży po mojej stronie, iż funkcjonariusz, który jest oskarżony poprosił mnie o wypisanie Cię z komputera, gdyż nie było go na serwerze. Oczywiście zgodziłem się i nie mam pojęcia co się stało, czy mój internet poległ, czy po prostu najzwyczajniej zapomniałem. Czasu Ci nie oddam, tak więc przyjmę każdą karę. 

Pozdrawiam.

Przelej na konto Shatana kwotę 15k i wydaje mi się że sprawa będzie wyjaśniona. @ShataN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin