Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na lidera frakcji TSA - KiLLYouDeaD


VenomeQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: VENOMEQ

Nick: VENOMEQ

Serial: F594DCB2596D69A61D42368E0A7E0144

Przynależność do frakcji : TSA

Opis sytuacji: Dziś około godziny 19:45 trwało spotkanie wigilijne frakcji SARA na które jako gość udałem się z kilkoma kolegami z TSA. Trochę się tam powygłupialiśmy. Jakieś style chodzenia, animki itd. Po 15 minutach bycia na spotkaniu stwierdziłem by pójść na służbę TSA. Wszystko fajnie.. 1.. 2.. 3.. klient i nagle wbija na kanał mumble lider owej frakcji z informacją że zostałem zawieszony. Wszedłem więc na forum i zobaczyłem ogłoszenie iż zostałem zawieszony na okres 3 dni za niegodne reprezentowanie frakcji. Postanowiłem iść do osoby która mnie zawiesiła i po prostu wyjaśnić zaistniałą sytuację. Lider stwierdził że zostałem zawieszony za logi które mi oczywiście przedstawił typu ,,daj 2 zł" , daj 5k itd. Nikomu to nie wadziło przynajmniej nikt z frakcji SARA mi o tym nie powiedział. Po rozmowie na mumble KiLLYouDeaD kazał mi zapoznać się z aktualizacją ogłoszenia na forum. Co ujrzałem ? Zawieszenie na okres 14 dni i zdegradowanie do rangi Młodszego Przewoźnika. Uważam że zaktualizowana kara jest po prostu za sroga co jest powodem napisania przeze mnie tej skargi. Dodam jeszcze że po zaistniałej sytuacji KiLLYouDead wbił na kanał mumble na którym przebywałem zarówno ja jak i kilku innych pracowników frakcji z tekstem ,,Kto chce prezent na Święta?: Jeden z pracowników frakcji zapytał jaki to prezent na co KiLLYouDeaD odparł: Zawieszka na 14 dni i degrad albo powrót przez rekrutację. Oczywiście poczułem się w tym momencie urażony i uważam że zrobił takie coś z czystej złośliwości.

 

Główny świadek :@XSODIELX

Edytowane przez VENOMEQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie sądziłem, że kiedyś coś takiego ujrzę no ale cóż. Jak ja mogłem zawiesić Szanownego Pana VENOMQ'a, przecież on jest nie winny, nic nie zrobił. To wszystko ten zły i nie dobry lider. Dobra ale zacznijmy na poważnie. 
Na początku słyszałem na kanale jak do was na chwilkę wbiłem jak ktoś od nas z frakcji mówił do cb, abyś się ogarnął i nie przeszkadzał sarze w wigilii. Następnie napisałem w żartach do lidera sary na pw. Po jakimś czasie odpisał mi chwaląc cztery osoby z frakcji no i skarżąc się na ciebie. Dowody wyślę zebrze na pw. Zostałeś ukarany zawieszeniem na 3 dni, ale oczywiście twierdziłeś, że za darmo zawieszenie że to na żarty, ze nikomu nie przeszkadzało. Odpowiedziałem ci, że żebrałeś o pieniądze do tego przeszkadzałeś im. Na co ty odparłeś że raz napisałeś tylko. No to zawołałem hyaka i nagle zmieniłeś swoje myślenie. Po dostaniu logów od hyaka za swoje oszustwa zostałeś ukarany surowiej, chyba proste i logiczne. No i na końcu chciałbym prosić sędzie Anne Marie @Zebra o łagodny wymiar kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin