Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na gracza fred9521/Romek_/Maniek_PL


KriSu*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Romek_ oraz fred9521 oraz ManiekPL
    Data i godzina zdarzenia: 17:39/17:43 26.12.2018
    Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie obok salonu samochodowego w SF gdy policjant kazał mi się zatrzymać. Był to ten fred9521. Uciekałem chwilke ale wkoncu sie zatrzymalem. Fred9521 nie poprosil mnie o dokumenty ani nic czyli 0 rp. Po czy przyjechal Romek_ oraz Maniek_PL. Fred kazał pokazać trójkąt i koło zapasowe. Gdy otworzylem bagaznik i pokazałem oboje wyciągneli pistolety i mnie skuli. Romek_ powiedział że to za wpis w komputerze z 20 grudnia za który już siedziałem...Powiedziałem mu o tym ale on nie słuchał tak jak Fred i mnie zawinął. Więc jakim cudem wiedział ze mam wpis skoro nie chcieli dokumentow to po pierwsze 0 rp. Po drugie siedziałem już za ten wpis więc czemu siedziałem teraz za niego 2 raz... Proszę o ukaranie gracza Romek_ za 0rp oraz 0 informacji oprócz tego wpisu dlaczego jestem zatrzymany itp. Fred według mnie nie miał nic do gadania bo Romek_ mu kazał więc nie mam do niego żalu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

[2018-12-26 17:40:22] [Output] : fred9521 [94]: prosze mi pokazac kolo zapasowe trujkat ostrzegawczy i apteczke

[2018-12-26 17:40:29] [Output] : EssaBoy [37]: Już pokazuje (tutaj otworzyłem bagażnik i wyszedłem aby im pokazać)

[2018-12-26 17:40:55] [Output] : EssaBoy [37]: Prisze tytah

[2018-12-26 17:40:57] [Output] : ✔ Zostałeś/aś zakuty/a przez funkcjonariusza Romek_!
[2018-12-26 17:40:57] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza Romek_!

[2018-12-26 17:40:59] [Output] : * Romek_ Wyciąga kajdanki z pasa taktycznego po czym wykręca rękę podejrzanego i zakuwa go.

[2018-12-26 17:41:13] [Output] : EssaBoy [37]: Nie rozumiem?

[2018-12-26 17:41:21] [Output] : ManiekPL [373]: Jest Pan zatrzymaney na podstawie wpisu w komputerze policyjnym. (za ten wpis już siedziałem więc nie rozumiem czemu mam za niego siedzieć 2 raz)

 

[2018-12-26 17:41:34] [Output] : EssaBoy [37]: Co..

[2018-12-26 17:41:38] [Output] : EssaBoy [37]: Przecież to było kiedys

[2018-12-26 17:41:44] [Output] : EssaBoy [37]: To czemu musze teraz za to odpowiadac

[2018-12-26 17:42:02] [Output] : ManiekPL [373]: Masz wpis. (Nic nie dał sobie wytłumaczyć...)

[2018-12-26 17:42:16] [Output] : ManiekPL [373]: Kiedy siedziałeś?

[2018-12-26 17:42:49] [Output] : Romek_ [251]: a ss jakies? (tu myślisz kolego że ja na wszystko robie ss w grze....)

 

Dalej fred mnie już zabrał a tym 2 nic się nie dało wytłumaczyć..nie chcieli dokumentów ani nic a potem płaczą że jest 0 rp gracze odgrywają jak sami nie umieją go odgrywać... Siedziałem 20 minut za nic tak mi się wydaje więc proszę o karę

Ja, EssaBoy zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

 

 

 

 

 

Edytowane przez EssaBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popierwsze nakazalem ci się zatrzymać po czym to z ignorowales i pojechałem kawałek dalej później chciałem dać ci mandat po czym po chwili pojechali koledzy i kolega cię sprawdził w komputerze i mówił że masz w wpis i kazał mi odegrać rp że mam Ci kazać poka, ac te rzeczy bo inaczej byś zaczol uciekać jak byś się dowiedział że masz wpis więc skarga nie jest słuszna proszę o wypowiedzenie się pozostalych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nakazałeś ale ja pojechałem dalej tak napisałem w skardze czytaj.. i trójkąt pisze się przez "ó" ;) Ale się zatrzymałem abyśmy odegrali rp i też miałem małe lagi więc to też był w sumie powód dla którego się zatrzymałem. Sprawdzili mhmm, jak mnie sprawdzili jak nie kazali dac dokumentow ani nic... mega dziwneee Ty też ich nie chciałeś xD I jak miałem zacząć uciekać jak się zatrzymałem odegrać z wami rp. To mnie od razu prawie zakuliście więc to dla ciebie jest rp? POZDRO 

Edytowane przez EssaBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Ja i @fred9521 jestesmy Cadetami, nie mozemy ani dawac ani usuwac wpisow. Po 2. Miales ten wpis a nie miales dowodu ze juz go odsiedziales i jest to dla Ciebie nauczka. Ja kiedys tez siedzialem za wpis ktory powinien byc usuniety. Po 3 nie poinformowales nas o skardze. 

My jako funkcjonariusze nie mozemy wierzyc Ci na slowo czy ty to odsiedziales czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Romek ma racje bo jest z policji jak ty więc co ty masz do gadania... Jak wiadomo że trzymasz jego stronę. A gdzie tu jest takie coś że mam was poinformować. Jak jest skarga na gracza to piszę pogrubionymi literami "dowód na poinformowanie gracza o skardze" tutaj tego nie ma więc trzymam się wzoru. Oraz w "informacje" z tego co widzę też nie ma takiego punktu gdzie piszę że muszę was powiadomić.

Edytowane przez EssaBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie to interesuje kto Wam co każe. Wpis miałem ale miałem go za to, że uciekałem przed policją i mnie złapali i już siedziałem za to i nikt mi go nie usunął więc to wina policji czyli Wasza bo jesteście z policji. Ja nie wiem jak jest z tym wpisem ale to jest tak że jak złapią to wpisują ten wpis tak...? Czyli mnie złapali i poszedłem siedzieć więc po co chcecie ss na dowód? Ale nie jestem pewny jak to jest z tymi wpisami bo nie jestem w policji. Ale wiem na pewno że siedziałem za to i zostałem teraz niesłusznie oskarżony i nie odegraliście żadnego rp po za twoim "trujkątem i kołem zapasowym" A ten twój "pełnoprawny" niech może też nauczy się rp bo sprawdził mnie nie chcąc ode mnie dokumentów. Jak dla mnie to ta cała sytuacja jest śmieszna jak twoje argumenty. I po co on w ogóle podjechał.. zatrzymałem się tylko dlatego, że chciałem sobie fajnie odegrać rp oraz widziałem że jedziesz tym policyjnym wozem co mają kadeci...

Edytowane przez EssaBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin