Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na gracza fred9521/Romek_/Maniek_PL


KriSu*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 godziny temu, EssaBoy napisał:

A co mnie to interesuje kto Wam co każe. Wpis miałem ale miałem go za to, że uciekałem przed policją i mnie złapali i już siedziałem za to i nikt mi go nie usunął więc to wina policji czyli Wasza bo jesteście z policji. Ja nie wiem jak jest z tym wpisem ale to jest tak że jak złapią to wpisują ten wpis tak...? Czyli mnie złapali i poszedłem siedzieć więc po co chcecie ss na dowód? Ale nie jestem pewny jak to jest z tymi wpisami bo nie jestem w policji. Ale wiem na pewno że siedziałem za to i zostałem teraz niesłusznie oskarżony i nie odegraliście żadnego rp po za twoim "trujkątem i kołem zapasowym" A ten twój "pełnoprawny" niech może też nauczy się rp bo sprawdził mnie nie chcąc ode mnie dokumentów. Jak dla mnie to ta cała sytuacja jest śmieszna jak twoje argumenty. I po co on w ogóle podjechał.. zatrzymałem się tylko dlatego, że chciałem sobie fajnie odegrać rp oraz widziałem że jedziesz tym policyjnym wozem co mają kadeci...

Witam, skoro zostałem oznaczony w skardze to się wypowiem. Cadet @fred9521 próbował Cię zatrzymać 3 razy ale ty się z nim bawiłeś i uciekałeś to jest pierwsza sprawa, ciesz się że nie wpisałem Cię do komputera za każdą twoją ucieczkę. Drugą sprawą jest to że ty na okrągło prowokowałeś Cadetów żeby Cię zaczęli gonić. Kolego nie na tym rzecz polega. 

Jeżeli nie posiadasz żadnych dowodów że byłeś w wiezieniu, to nie nasza wina.

Po co kłamiesz że żadnego RP nie odegraliśmy?   

Nie oczerniaj bezpodstawnie Cadetów. Tylko Siebie za to że nie masz dowodów że odsiedziałeś tą karę. 

4 godziny temu, EssaBoy napisał:

A ten twój "pełnoprawny" niech może też nauczy się rp bo sprawdził mnie nie chcąc ode mnie dokumentów.

Zacznijmy od tego że zostałeś zatrzymany przez @fred9521 a ja wraz z @Romek_  dojechaliśmy do Was, jak wiesz ale Cadeci nie mają wglądu do komputera policyjnego, dlatego ja Cie sprawdziłem. 

 

Proszę SS:  https://imgur.com/a/tIAAR2R  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mnie sprawdziłeś? Przeczytałeś sobie nick z chatu? I to dla ciebię jest rp? Ten twój kadet nie próbował mnie zatrzymać 3 razy więc nie kłam ponieważ włączył syreny obok salonu w SF a ja zatrzymałem się kawałek dalej za zakrętem. Fred nie jechał za mną tylko dziwnie się przemieszczał w moją stronę. Mogło być to spowodane lagami o których napisałem wcześniej. Więc zanim coś napiszesz przeczytaj wszystko. Jeśli dla ciebie rp było to że żaden z was nie poprosił mnie o dokumenty i sprawdziłeś sobie mnie to to nie rp. Pytałem się potem ciebię i próbowałem ci wytłumaczyć że już za to siedziałem. Nic do ciebie nie docierało.. Odpisałeś mi może 2 razy. I po raz kolejny powtarzam to moja wina czy wasza że nie umiecie tego usuwać z tego waszego komputerka a potem macie pretensje że skargi są.. Jesteś z policji i myslisz że możesz wszystko.. I proszę o dowód że prowokowałem niby freda do pościgu bo jakoś inaczej to pamiętam. Ciebię nawet wtedy tam nie było ale wiesz najlepiej. I ty chyba nie wiesz o co mi chodzi.. A chodzi mi o to że nie było tam nawet żadnego rp oprócz freda "trujkąta i koła zapasowego" sprawdziłeś mnie bo przeczytałeś sobie nick na chacie hah. A idziesz w zaparte że rp zostało znakomicie odegrane... błagam cie.. Już olać to że zostałem niesłusznie oskarżony na 20 min. za to że nie umiecie usuwać tych wpisów. I nie wiem co dały ci te ss bo dokładnie praktycznie to samo jest w skardze. A tak z ciekawości zawsze robisz ss takich zatrzymań czy wiedziałeś że skarga za brak rp poleci ;)

Edytowane przez EssaBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin